مهلت مجدد ثبت‌نام در آزمون دکتری تخصصی علوم پزشکی

مهلت مجدد ثبت‌نام در آزمون دکتری تخصصی علوم پزشکی از فردا آغاز می‌شود

 

مهلت ثبت نام در آزمون دکتری تخصصی رشته های علوم پایه پزشکی و بهداشت، داروسازی، دندانپزشکی و طب سنتی سال تحصیلی ۹۴ –  ۹۳  به پایان رسیده است و داوطلبانی که تاکنون موفق به ثبت نام نشده اند یا می خواهند اطلاعات فرم ثبت نام خود را ویرایش و مدارک ارسالی را تکمیل کنند می توانند در مهلت مقرر این کار را انجام دهند.

داوطلبان این آزمون می توانند از ساعت ۹ صبح فردا ۵ مهر تاروز ۹ مهر و ساعت ۲۳ به منظور ثبت نام، ویرایش اطلاعات و تکمیل مدارک به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی مراجعه کنند.

این فرصت به هیج وجه قابل تمدید نیست و انتقال و جابجائی در مقطع دکتری تخصصی (Ph.D) ممنوع است.

آزمون تمام رشته ها به صورت متمرکز توسط مرکز سنجش آموزش پزشکی در ۹ شهر تهران، اصفهان، تبریز، شیراز، مشهد ، اهواز، کرمان و کرمانشاه برگزار خواهد شد.

کارت آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) رشته های علوم پایه پزشکی و بهداشت، داروسازی، دندانپزشکی و طب سنتی سال تحصیلی ۹۴ – ۹۳ در روزهای ۲۹ و ۳۰ مهرماه به صورت اینترنتی توزیع می شود.

این آزمون نیز در روز اول آبان ماه برگزار شده و کلید اولیه در ساعت ۱۸ روز ۸ آبان و کلید نهایی در روز ۲۵ آبان منتشر خواهد شد.

داوطلبان آزمون در روزهای ۷ تا ۱۰ آبان فرصت دارند اعتراض خود به سوالات آزمون را تنها به صورت اینترنتی ارسال کنند.

مهلت مجدد ثبت‌نام در آزمون دکتری تخصصی علوم پزشکی
مهلت مجدد ثبت‌نام در آزمون دکتری تخصصی علوم پزشکی

اسامی پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون (دو برابر ظرفیت) و انتخاب محل تحصیل به صورت اینترنتی در ۱۲ آذرماه اعلام می شود و پذیرفته شدگان در این دوره در روزهای ۲۳ تا ۲۹ آذرماه باید در مرحله دوم شرکت کنند.

نتایج نهایی آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) رشته های علوم پایه پزشکی و بهداشت، داروسازی، دندانپزشکی و طب سنتی سال تحصیلی ۹۴ – ۹۳ در چهارم بهمن ماه ۹۳ اعلام می شود.

مهلت مجدد ثبت‌نام در آزمون دکتری تخصصی علوم پزشکی

مطالب پیشنهادی دیگر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

به سایت مرجع آزمون دکتری خوش آمدید

برای دریافت جدیدترین اخبار آزمون دکتری و دریافت آنی نمونه سوالات استعداد تحصیلی و زبان عمومی دکتری همراه با پاسخ های تشریحی ایمیل خود را وارد کنید