اعلام جدیدترین جزییات از آزمون دکتری نیمه متمرکز

مشاور عالی سازمان سنجش گفت:کارت شرکت در آزمون دکتری نیمه متمرکز از روز ۱۲ اسفندماه توزیع می شود.

 

حسین توکلی، مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان گفت: به منظور پذیرش دانشجو برای دوره‌های روزانه، شبانه، پردیس‌های خودگردان، موسسات آموزش عالی، دانشگاه پیام نور و موسسات غیردولتی و غیرانتفاعی آزمون دکتری نیمه متمرکز سال ۹۴ در هفت گروه آموزشی و بیست و پنج کد رشته امتحانی برگزار می‌شود.

 

وی افزود: کارت شرکت در آزمون و برگ راهنمای مربوط از روز سه‌شنبه ۱۲ اسفند ۹۳ تا ۱۴ اسفند ۹۳ بر روی سایت سنجش به نشانی www.sanjesh.org قرار می گیرد و داوطلبان می تواننداز طریق این سایت پرینت کارت خود را دریافت کنند.

 

وی اظهار کرد: آزمون دکتری در صبح جمعه ۱۵ اسفند ماه سال جاری  در ۵۳ شهرستان و مراکز استان برگزار می شود.

 

حسین توکلی، مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور ادامه داد : نتایج اولیه آزمون به صورت کارنامه تنظیم و اواخر فروردین ماه سال ۹۴ از طریق سایت این سازمان منتشر می‌شود.

 

به گفته حسین توکلی، مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در آزمون ورودی دکتری نیمه‌متمرکز ۹۴ تعداد ۲۰۱ هزار و ۵۶۳ داوطلب ثبت‌نام کردند که از این تعداد ۷۸ هزار و ۴۸۷ نفر زن و ۱۱۴ هزار و ۷۶ نفر مرد هستند.

اعلام جدیدترین جزییات از آزمون دکتری نیمه متمرکز

مطالب پیشنهادی دیگر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

به سایت مرجع آزمون دکتری خوش آمدید

برای دریافت جدیدترین اخبار آزمون دکتری و دریافت آنی نمونه سوالات استعداد تحصیلی و زبان عمومی دکتری همراه با پاسخ های تشریحی ایمیل خود را وارد کنید