آغاز تحصیل پذیرفته شدگان مقطع دکتری پژوهش محور حوزه کاربرد

حسن مسلمی نائینی معاون بورس و امور دانشجویان خارج وزارت علوم در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی پانا، با اشاره به پذیرش دانشجوی دکتری پژوهش محور اظهار داشت: پیش از این تعداد 500 پرونده از متقاضیان دوره دکتری پژوهش محور مورد پذیرش قرار گرفت که از ابتدای مهرماه به دانشگاه هایی که متقاضی پذیرش دانشجو در این دوره بودند، معرفی شدند.

معاون بورس و امور دانشجویان خارج وزارت علوم ادامه داد: پذیرفته شدگان پس از آنکه مورد پذیرش قرار گرفتند و به دانشگاه ها و مراکز پژوهشی معرفی شدند برای انجام مصاحبه نیز باید آماده شوند و در صورت موافقت متقاضیان توسط دانشگاه، قراردادهای صنعتی و غیرصنعتی با حوزه‌های کاربرد میان آن ها منعقد می شود.
به گفته وی، قراردادهایی که میان متقاضیان و دانشگاه ها منعقد می شود، از طریق یک کارشناس صنعت با راهنمایی یک استاد دانشگاه، طرح های مورد نظر اجرایی می شود.
معاون بورس و امور دانشجویان خارج وزارت علوم  خاطرنشان کرد:
همچنین در دوره قبلی دکتری پژوهش محور 2 هزار و 500 متقاضی پرونده های خود را به سامانه ارسال کرده بودند که از این تعداد 470 پرونده ناقص بوده که هم اکنون از این تعداد حدود 18 پرونده ثبت اولیه شده است.
این مقام مسئول در سازمان امور دانشجویان همچنین یادآور شد: ارزیابی پرونده متقاضیان، بر اساس مدارکی که آن ها در سامانه قرارداده بودند، انجام شد که شامل بررسی سوابق آموزشی، پژوهشی، اجرایی و فرهنگی بود.
معاون بورس و امور دانشجویان خارج وزارت علوم در پایان تصریح کرد: همچنین اساتید داور با توجه به مستندات متقاضیان، ارزیابی و بررسی‌ های خود را اعمال و در نهایت تعدادی را در اولویت دوره دکتری پژوهش محور معرفی کردند.
آغاز تحصیل پذیرفته شدگان مقطع دکتری پژوهش محور حوزه کاربرد

مطالب پیشنهادی دیگر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

به سایت مرجع آزمون دکتری خوش آمدید

برای دریافت جدیدترین اخبار آزمون دکتری و دریافت آنی نمونه سوالات استعداد تحصیلی و زبان عمومی دکتری همراه با پاسخ های تشریحی ایمیل خود را وارد کنید