اجرای طرح حمایت از پایان نامه های دکتری

معاون پژوهشی وزارت تحقیقات و فناوری از تصویب طرحی جهت حمایت از پایان نامه های دکتری خبر داد.

احمدی معاون پژوهشی وزارت علوم تحقیقات و فناوری گفت: در حال حاضر برنامه‌هایی برای جلوگیری از فروش پایان‌نامه‌های تقلبی ایجاد شده است.به طور مثال با اساتید متخلف برخورد قانونی می‌شود به این معنا که تخلف‌ها در  این مراکز رسیدگی می‌شود و مدارک مربوطه ارزیابی و به کمیته انضباطی ارسال خواهد شد.
 
وی افزود: همچنین لایحه‌ای برای مقابله با فروش آثار علمی و مقابله با افراد سودجویی که در خارج از دانشگاه‌ها اقدام به اخذ پول و فروش پایان‌نامه‌های تقلبی می‌کنند، به دولت پیشنهاد شده است.این لایحه در حال بررسی است.
 
احمدی ادامه داد: از جمله برنامه‌های وزارت علوم حمایت از پایان‌نامه‌های دانشگاه بخصوص در مقطع دکتری، تصویب فرصت‌های مطالعاتی در بحث صنعت است که این برنامه ارتباط با صنعت را گسترش می‌دهد.
 
وی در پایان اظهار کرد: با امضای این تفاهم‌نامه اساتید می‌توانند طرح‌های تحقیقاتی و پایان‌نامه ها را برای دانشجویان را تعریف کنند و به پشتوانه‌ وزارت علوم حمایت‌هایی از دانشجویان صورت می‌گیرد.
اجرای طرح حمایت از پایان نامه های دکتری

مطالب پیشنهادی دیگر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

به سایت مرجع آزمون دکتری خوش آمدید

برای دریافت جدیدترین اخبار آزمون دکتری و دریافت آنی نمونه سوالات استعداد تحصیلی و زبان عمومی دکتری همراه با پاسخ های تشریحی ایمیل خود را وارد کنید