معاون امور بین الملل دانشگاه خواجه نصیر گفت: از سپتامبر ۲۰۱۷ مصادف با مهرماه ۹۶، پنج دوره بین المللی این دانشگاه اجرا می شوند.

فرهاد یزدان دوست گفت: طبق برنامه ریزی صورت گرفته یک دانشجو کارشناسی ارشد و یک دانشجو دکتری برای شرکت در دوره مشترک با دانشگاه کایست کره جنوبی به این کشور اعزام می شوند.

وی افزود: دوره مشترک رشته فناوری فرهنگ با دانشگاه کایست کره جنوبی عملیاتی شده است و دانشجویان پذیرفته شده برای این دوره ترم اول تحصیلی خود را در این دانشگاه مشغول به تحصیل می شوند.

معاون امور بین الملل دانشگاه خواجه نصیر اظهار داشت: از سپتامبر ۲۰۱۷ مصادف با مهرماه ۵ دوره بین الملل این دانشگاه اجرا می شوند که این دوره ها در کشورهای کره جنوبی، روسیه و هلند برگزار می شود.

یزدان دوست خاطرنشان کرد: دانشگاه خواجه نصیر با کشور روسیه در رشته های مهندسی فضایی و جلوبرندگی و با دانشگاه توئنته هلند در رشته های سنجش از دور و سامانه های اطلاعات جغرافیایی دوره مشترک برگزار می کند.

وی عنوان کرد: نتایج نهایی برای شرکت در این دوره ها از طریق نتایج آزمون کارشناسی ارشد و از سوی سازمان سنجش اعلام خواهد شد.

Related Posts

آزمون دکتری

کاهش آمار دانشجویان دکتری در سال تحصیلی جدید

معاون آموزش وزارت علوم گفت: در سال تحصیلی جدید ۷۲۷ هزار و ۴۰۰ نفر در دانشگاه های کل کشور پذیرش می شوند.

آزمون دکتری

حمایت از ۳ هزار پایان نامه تحصیلات تکمیلی توسط وزارت نفت

وزیر نفت گفت: از سال ۹۲ تاکنون این وزارتخانه از سه هزار پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری حمایت مالی کرده است.

آزمون دکتری

ابلاغ شیوه‌نامه دوره دکتری تخصصی دانشگاه آزاد

شیوه‌نامه دوره دکتری تخصصی دانشگاه آزاد با هدف ارتقای کیفیت در دوره های آموزش عالی از سوی فرهاد رهبر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ شد.

به سایت مرجع آزمون دکتری خوش آمدید

برای دریافت جدیدترین اخبار آزمون دکتری و دریافت آنی نمونه سوالات استعداد تحصیلی و زبان عمومی دکتری همراه با پاسخ های تشریحی ایمیل خود را وارد کنید