اختصاص وام به دانشجویان دکتری دانشگاه آزاد

دکتر حمید میرزاده رییس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: درصدد هستیم طی تفاهم نامه هایی با بانکهای مختلف به دانشجویان دکتری و غیردکتری دانشگاه آزاد اسلامی وام اختصاص دهیم.
دانشگاه آزاد 256
دکتر حمید میرزاده در حاشیه رونمایی از تابلو کتابخانه زنده یاد دکتر حسن حبیبی در جمع خبرنگاران، گفت: در برنامه پنج ساله دانشگاه  و بر اساس شاخص های مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی اهداف کمی و کلان برای دانشگاه آزاد اسلامی پیش بینی شده است که امیدواریم با کمک مدیران، مسوولان، اساتید و دانشجویان بتوانیم آنها را محقق سازیم.

وی درباره زمان برگزاری جلسه هیات امنای مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی به منظور تصویب بودجه و شهریه سال آینده، اظهار کرد: این جلسه قرار بود در 23 بهمن ماه برگزار شود، که زمان آن به دلیل قرار گرفتن در بین دو تعطیلی به هفت اسفند ماه موکول شد.

دکتر حمید میرزاده رییس دانشگاه آزاد اسلامیبا اشاره به یک میلیون و 750 هزار مترمربع فضای در حال احداث، ادامه داد: سال آینده تحولی در بودجه دانشگاه به لحاظ توسعه و تکمیل پروژه های عمرانی خواهیم داشت و در نظر داریم پروژه هایی که تقریباً 50 درصد پیشرفت فیزیکی داشته اند را به اتمام برسانیم.

دکتر حمید میرزاده رییس دانشگاه آزاد اسلامی افزود: همچنین برای توسعه فعالیت های فرهنگی و حمایت از فعالیت تشکل های علمی، دانشجویی و سیاسی در چارچوب مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی بودجه مناسبی در نظر گرفته شده است.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: همچنین درصدد هستیم با بانک های مختلف به منظور اختصاص وام به دانشجویان دکتری و غیردکتری رایزنی کنیم.

میرزاده اظهار امیدواری کرد که کار ساخت کتابخانه واحد علوم و تحقیقات با زیربنای 43000 مترمربع تا بهمن ماه سال آینده به اتمام برسد.

اختصاص وام به دانشجویان دکتری دانشگاه آزاد

مطالب پیشنهادی دیگر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

به سایت مرجع آزمون دکتری خوش آمدید

برای دریافت جدیدترین اخبار آزمون دکتری و دریافت آنی نمونه سوالات استعداد تحصیلی و زبان عمومی دکتری همراه با پاسخ های تشریحی ایمیل خود را وارد کنید