از مجموع 400 نفر متقاضی حدود 270 نفر برای بورس دکتری داخل تایید شده‌اند

دکتر احمد غلامی  مدیرکل بورس سازمان دانشجویان وزارت علوم تحقیقات و فناوری  از اعلام نتایج مرحله اول پذیرفته شدگان بورس دکتری داخل خبر داد.

ویبا بیان اینکه در آخرین مرحله‌ای که برای درخواست بورس دکتری داخل داشتیم، حدود 400 نفر در سال 92 تشکیل پرونده دادند، گفت: تعدادی از این افراد شاخص‌های اولیه را نداشتند و طبیعتا در اولویت قرار نگرفتند.

 

سوابق افرادی که در مصاحبه تایید نشدند، بررسی مجدد می‌شود

 

دکتر احمد غلامی  مدیرکل بورس سازمان دانشجویان وزارت علوم تحقیقات و فناوری با بیان اینکه از مجموع 400 نفر متقاضی حدود 270 نفر برای بورس دکتری داخل تایید شده‌اند، گفت:

البته این مرحله اولیه بوده و سوابق و رزومه افرادی که در مصاحبه در اولویت قرار نگرفتند، بررسی مجدد می‌شود و در صورتی که قوی باشند، آنها نیز به دانشگاه‌های مورد نظر معرفی می‌شوند.

دکتر احمد غلامی  مدیرکل بورس سازمان دانشجویان وزارت علوم تحقیقات و فناوری با بیان اینکه مصاحبه علمی متقاضیان پیش از عید انجام شده است، اظهار کرد:

در این مرحله نیز تعدادی از افراد در اولویت قرار نگرفتند و با دانشگاه‌های افرادی که تایید شدند مکاتبه شد که مدارکی که ناقص است، از جمله صورتجلسه گروه تخصصی را برای ما ارسال کنند تا نسبت به انجام دیگر مراحل اقدام شود.

 

پیش از این اعلام شد که برای بورس دکتری داخل علاوه بر اعلام نیاز دانشگاه، صورتجلسه گروه تخصصی مورد نظر نیز لازم است.

از مجموع 400 نفر متقاضی حدود 270 نفر برای بورس دکتری داخل تایید شده‌اند

مطالب پیشنهادی دیگر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

به سایت مرجع آزمون دکتری خوش آمدید

برای دریافت جدیدترین اخبار آزمون دکتری و دریافت آنی نمونه سوالات استعداد تحصیلی و زبان عمومی دکتری همراه با پاسخ های تشریحی ایمیل خود را وارد کنید