اعلام تمدید مهلت ثبت‌نام آزمون دکتری 93

به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از داوطلبانی که تا این تاریخ برای ثبت‌نام اقدام ننموده‌اند، ترتیبی اتخاذ گردیده تا روز پنجشنبه مورخ 14/9/92 بتوانند نسبت به ثبت‌نام خود اقدام نمایند.
 

سازمان سنجش آموزش کشور بدینوسیله به اطلاع متقاضیان شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری «Ph.D» (نیمه‌متمرکز) سال 1393 می‌رساند؛ براساس اعلام دفتر گسترش آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی در خصوص پذیرش دانشجو در برخی از رشته‌های امتحانی بدین‌وسیله اصلاحیات رشته‌های امتحانی مزبور به شرح ذیل اعلام می‌گردد.
به گزارش سایت سازمان سنجش کشور، در ادامه این اطلاعیه آمده است: ضمناً به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از داوطلبانی که تا این تاریخ برای ثبت‌نام اقدام ننموده‌اند، ترتیبی اتخاذ گردیده تا روز پنجشنبه مورخ 14/9/92 بتوانند نسبت به ثبت‌نام خود اقدام نمایند. لذا کلیه متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده با فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌نام به سایت سازمان سنجش‌ آموزش کشور به نشانی:  www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت‌نام در آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال 1393 اقدام نمایند. ضمناً آندسته از داوطلبانی که قبلاً در این آزمون ثبت‌نام نموده‌اند در صورت تمایل می‌توانند تا تاریخ فوق نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی خود اقدام نمایند.

اعلام تمدید مهلت ثبت‌نام آزمون دکتری 93

1-   فارغ‌التحصیلان همه گرایش‌های رشته‌های تحصیلی شیعه شناسی و علوم سیاسی و روابط بین‌الملل، مجاز به ثبت‌نام در رشته امتحانی علوم اجتماعی 1 (کد 2110) می‌باشند.
2-   فارغ‌التحصیلان همه گرایش‌های رشته تحصیلی علوم سیاسی، مجاز به ثبت‌نام در رشته امتحانی حقوق بین‌الملل عمومی (کد 2115) می‌باشند.
3-   فارغ‌التحصیلان همه گرایش‌های رشته تحصیلی حقوق‌ بین‌الملل، مجاز به ثبت‌نام در رشته امتحانی مجموعه علوم سیاسی (کد 2117) می‌باشند.
4-   با توجه به پذیرش دانشجو برای رشته مدیریت با گرایش مدیریت مالی از رشته امتحانی مجموعه مدیریت (کد 2118)، عنوان گرایش مدیریت مالی از رشته امتحانی مجموعه مالی (کد 2149) حذف می‌گردد.
5-     پذیرش دانشجو برای گرایش نانوشیمی درصورت وجود ظرفیت از رشته امتحانی علوم و فناوری نانو 1 (کد 2363) صورت خواهد گرفت.
6-      پذیرش دانشجو برای گرایش نانومکانیک درصورت وجود ظرفیت از رشته امتحانی علوم و فناوری نانو 2 (کد 2364) صورت خواهد گرفت.
7-   پذیرش دانشجو برای گرایش تصوف و عرفان اسلامی درصورت وجود ظرفیت از رشته‌امتحانی مجموعه الهیات 3 (کد 2140) صورت خواهد گرفت.
8-   پذیرش دانشجو برای رشته مهندسی مکانیک- ماشینهای آبی درصورت وجود ظرفیت از رشته‌امتحانی مجموعه مهندسی مکانیک 4 (کد 2324) صورت خواهد گرفت.

اعلام تمدید مهلت ثبت‌نام آزمون دکتری 93

مطالب پیشنهادی دیگر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

به سایت مرجع آزمون دکتری خوش آمدید

برای دریافت جدیدترین اخبار آزمون دکتری و دریافت آنی نمونه سوالات استعداد تحصیلی و زبان عمومی دکتری همراه با پاسخ های تشریحی ایمیل خود را وارد کنید