اعلام جزییات پذیرش دانشجوی دکتری در پردیس دانشگاه صنعتی اصفهان

به گزارش خبرگزاری مهر، پردیس دانشگاه صنعتی اصفهان اعلام کرد: پردیس این دانشگاه از میان داوطلبان دوره دکتری سال ۹۳ بر اساس نمرات آزمون کتبی ومصاحبه علمی در رشته های مهندسی مواد، مهندسی مکانیک گرایش طراحی کاربردی، مهندسی عمران گرایش سازه، فیزیک گرایش ماده چگال و شیمی گرایش آلی برای نیمسال اول سال تحصیلی ۹۴- ۹۳ دانشجو پذیرش می کند.

براساس این گزارش، تدریس، آزمون دروس و کلیه برنامه‌ها به زبان فارسی بوده و بر اساس مجوزهای اخذ شده از وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری به دانش آموختگان مدرک رسمی پردیس دانشگاه صنعتی اصفهان اعطا می شود.

برای دانشجویان ذکور ایرانی مطابق قوانین نظام وظیفه عمومی پس از ثبت نام درخواست معافیت تحصیلی خواهد شد و محل تحصیل در اصفهان همجوار با دانشگاه صنعتی اصفهان است.

محتوای آموزشی برنامه های پردیس دانشگاه صنعتی اصفهان مطابق با محتوای آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری خواهد بود.

اعلام جزییات پذیرش دانشجوی دکتری در پردیس دانشگاه صنعتی اصفهان

تعداد واحد مورد نیاز برای فارغ التحصیلی در برنامه دکتری شامل ۱۵ تا ۱۸ واحد آموزشی و ۱۸تا ۲۱ واحد رساله دکتری است.

پس از انتخاب رساله نیز تا پایان مراحل دفاع آن ثبت نام دانشجو در کلیه نیمسالهای بعدی بر اساس تقویم دانشگاه همراه با پرداخت شهریه ترمی الزامی است.

شهریه هر ترم تحصیلی دوره دکتری برای دانشجویان ورودی سال تحصیلی ۹۳ برابر هفتاد وپنج میلیون ریال است.

معرفی دانشگاه صنعتی اصفهان در سایت این دانشگاه :

دانشگاه صنعتی اصفهان (Isfahan University of Technology) به عنوان یکی از مراکز آموزش عالی ایران در سال 1353 واقع در بزرگترین قطب صنعتی کشور، در فاصله 20 کیلومتری شمال غربی اصفهان و شمال شرقی خمینی شهر ، در دامنه کوه سید محمد در زمینی به وسعت 23 میلیون متر مربع احداث گردید.

 این دانشگاه فعالیتهای آموزشی خود را در سال 1356 با پذیرش حدود 800 دانشجو در برخی رشته های فنی، مهندسی و کشاورزی آغاز نمودو اکنون با گذشت 28 سال از شروع فعالیتهای آموزشی دانشگاه اغلب رشته های فنی و مهندسی، کشاورزی و علوم پایه را در قالب 13 دانشکده در بردارد. در سال تحصیلی 86-85 تعداد 1650 دانشجو در مقاطع مختلف کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا  در دانشگاه پذیرفته شده اند و جمعا بیش از 8000 دانشجو در دانشگاه به تحصیل اشتغال دارند. ضمنا تعدادی دانشجوی خارجی از کشورهای سودان، لبنان و … نیز در دانشگاه مشغول به تحصیل می باشند.

دانشگاه صنعتی اصفهان با برخورداری از کادر هیات علمی فعال و ممتاز و نیز امکانات استثنایی خود، مفتخر است که آموزش را با بهترین کیفیت و استانداردهای بین المللی ارائه نماید. به طوری که فارغ التحصیلان دانشگاه با کیفیت ممتاز خویش فرصتهای بزرگی برای تصدی مشاغل و مسئولیتهای کلیدی در فضای صنعتی-اقتصادی رو به رشد کشور ،یافته و در ادامه تحصیلات عالی نیز موفقیت چشمگیری در داخل و خارج کشور داشته اند. 

اعلام جزییات پذیرش دانشجوی دکتری در پردیس دانشگاه صنعتی اصفهان

مطالب پیشنهادی دیگر :

2 thoughts on “اعلام جزییات پذیرش دانشجوی دکتری در پردیس دانشگاه صنعتی اصفهان

 • می 11, 2014 at 9:52 ق.ظ
  Permalink

  خب راست میگه دیگه اخه ترمی 7ونیم میلیون چه خبره؟

  Reply
 • می 5, 2014 at 9:44 ق.ظ
  Permalink

  اگه قرار باشه ترمی 7.5 میلیون هزینه کنم میرم اروپا تحصیل میکنم که از نظر اعتبار و صحولت بالاتر از پردیس دانشگاه صنعتیه

  Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

به سایت مرجع آزمون دکتری خوش آمدید

برای دریافت جدیدترین اخبار آزمون دکتری و دریافت آنی نمونه سوالات استعداد تحصیلی و زبان عمومی دکتری همراه با پاسخ های تشریحی ایمیل خود را وارد کنید