اعلام نتایج اولیه دکتری

فهرست اسامی داوطلبان دارای حدنصاب برای شرکت در مراحل ارزیابی تخصصی دانشگاه‌ها در آزمون ورودی دوره دکتری (Ph.D) نیمه متمرکز سال 95 پنج شنبه نهم اردیبهشت ماه اعلام می‌شود.

 وضعیت داوطلبان در کدرشته محل‌های انتخابی براساس حدنصاب اعلام شده از سوی دانشگاه و موسسات آموزش عالی به صورت کارنامه در روز پنجشنبه نهم اردیبهشت بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد.

داوطلبانی که در کدرشته محل‌های انتخابی دارای حدنصاب نمره علمی لازم باشند، می‌توانند براساس برنامه زمانی دانشگاه مربوط با همراه داشتن مدارک لازم در مراحل ارزیابی تخصصی دانشگاه یا موسسه آموزش عالی ذیربط شرکت کنند.

اطلاعیه هر یک از دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی که ملاک شرکت در مراحل ارزیابی تخصصی است در روز پنج‌شنبه نهم اردیبهشت بر روی سایت این سازمان قرار می‌گیرد و هر یک از دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی نیز نسبت به درج اطلاعیه مربوط به موسسه خود و مطابق با اطلاعیه منتشره توسط سازمان در سایت خود اقدام می‌کنند.

فقط داوطلبانی می‌توانند نسبت به مراجعه به دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی برای انجام ارزیابی تخصصی اقدام کنند که کد رشته محل مربوطه را در زمان انتخاب رشته انتخاب، و حد نصاب مربوطه را مطابق کارنامه کسب کرده باشند.

 

اعلام نتایج اولیه دکتری

مطالب پیشنهادی دیگر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

به سایت مرجع آزمون دکتری خوش آمدید

برای دریافت جدیدترین اخبار آزمون دکتری و دریافت آنی نمونه سوالات استعداد تحصیلی و زبان عمومی دکتری همراه با پاسخ های تشریحی ایمیل خود را وارد کنید