افزایش حوزه امتحان ارشد و دكتری دانشگاه آزاد/امکان اصلاح رشته‌محل

رئیس مركز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد گفت: متقاضیان آزمون های ارشد و دکتری این دانشگاه امكان انتخاب حوزه امتحانی خود را دارند.

مجتبی علوی فاضل گفت: متقاضیان آزمون های ارشد و دکتری این دانشگاه امكان انتخاب حوزه امتحانی متفاوت با اولویت رشته محل های انتخاب شده را دارند.

وی تصریح کرد: تعداد حوزه های امتحانی آزمون كارشناسی ارشد این دانشگاه از ۳۱ حوزه در سال گذشته به ۶۹ حوزه در سال جاری و تعداد حوزه های امتحانی این دانشگاه در آزمون دكتری تخصصی نیز از ۱۱ حوزه در سال گذشته  به ۵۳ حوزه در سال جاری افزایش یافته است كه این افزایش محسوس برای رفاه هرچه بیشتر داوطلبان است.

رئیس مركز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد تاکید کرد: آزمون كارشناسی ارشد ناپیوسته سال تحصیلی ۹۶-۹۵ دانشگاه آزاد در روزهای ۶ تا ۸ خرداد ماه ۹۵ و همچنین آزمون دكتری تخصصی در ۹ بهمن ۹۴ برگزار خواهد شد.

امكان اصلاح رشته محل های آزمون ارشد و دکتری

علوی فاضل خاطر نشان كرد: با توجه به فرآیند تصویب و ابلاغ رشته های دانشگاهی، به داوطلبان توصیه می شود تا پایان مهلت ثبت نام برای اطلاع از رشته محل های جدید به سامانه ثبت نام این مركز به نشانی www.azmoon.org مراجعه و در صورت تمایل، نسبت به اصلاح رشته محل های انتخابی بدون واریز مجدد وجه پرداخت کنند.

افزایش حوزه امتحان ارشد و دكتری دانشگاه آزاد/امکان اصلاح رشته‌محل

مطالب پیشنهادی دیگر :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

به سایت مرجع آزمون دکتری خوش آمدید

برای دریافت جدیدترین اخبار آزمون دکتری و دریافت آنی نمونه سوالات استعداد تحصیلی و زبان عمومی دکتری همراه با پاسخ های تشریحی ایمیل خود را وارد کنید