انتشار اصلاحیه انتخاب رشته کنکور دکتری

آن‌ دسته از داوطلباني كه مبادرت به انتخاب رشته کرده اند می توانند براساس اطلاعيه مربوط، نسبت به ويرايش و اصلاح كدرشته محل‌هاي انتخابي خود تا روز دوشنبه 8 اردیبهشت ماه اقدام کنند.

کنکور دوره دکتری نیمه متمرکز سال 93 برای پذیرش دانشجو در 8 گروه آموزشی و 267 کد رشته امتحانی با تعداد 240 هزار و 361 داوطلب که از این تعداد 102 هزار و 234 نفر زن و 138 هزار و 127 نفر مرد بودند در صبح جمعه 16 اسفند 92 در 53 شهرستان مختلف کشور برگزار شد.

به گفته دکتر ابراهیم خدایی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور ظرفیت پذیرش دوره دکتری نیمه متمرکز سال 93 برای پذیرش در دوره های روزانه، نوبت دوم و پردیس های دانشگاهی حدود 12 هزار نفر تعیین شده است.

 

اصلاحات دفترچه راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي آزمون دكتري «Ph.D» (نيمه‌متمركز) سال 1393 امروز شنبه منتشر می شود و داوطلبان می توانند این اصلاحات را در فرم انتخاب رشته خود اعمال کنند.

اطلاعيه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص رشته‌هاي جديد كه پس از انتشار دفترچه راهنماي انتخاب رشته به اين سازمان اعلام شده و اصلاحات برخي از كدرشته محل‌هاي مربوط، در بعداز ظهر روز شنبه 6 اردیبهشت ماه 93 بر روي سايت اين سازمان قرار خواهد گرفت.

انتشار اصلاحیه انتخاب رشته کنکور دکتری

دکتر ابراهیم خدایی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت :آن‌ دسته از شرکت کنندگانی كه مبادرت به انتخاب رشته کرده اند می توانند براساس اطلاعيه مربوط، نسبت به ويرايش و اصلاح كدرشته محل‌هاي انتخابي خود تا روز دوشنبه 8 اردیبهشت ماه اقدام کنند.

داوطلبان آزمون دكتري سال 93 كه براساس كارنامه اوليه اعلام نتيجه، مجاز به انتخاب رشته شده اند تا امروز شنبه 6 اردیبهشت ماه فرصت دارند نسبت به ثبت كدرشته‌محل‌هاي انتخابي خود (حداكثر 50 كد) در فرم انتخاب رشته که به صورت اینترنتی در اختیار آنها است اقدام کنند.

انتشار اصلاحیه انتخاب رشته کنکور دکتری

مطالب پیشنهادی دیگر :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

به سایت مرجع آزمون دکتری خوش آمدید

برای دریافت جدیدترین اخبار آزمون دکتری و دریافت آنی نمونه سوالات استعداد تحصیلی و زبان عمومی دکتری همراه با پاسخ های تشریحی ایمیل خود را وارد کنید