ایجاد رشته دکتری پژوهش محور در دانشگاه علمی کاربردی

رییس دانشگاه علمی کاربردی سازمان فرهنگ و ارتباطات با اشاره یه ایجاد مقطع تحصیلات تکمیلی در این دانشگاه، اظهار کرد: دانشگاه علمی کاربردی سازمان فرهنگ و ارتباطات در مقطع کارشناسی ارشد در رشته دیپلماسی فرهنگی و در مقطع دکتری در رشته دکتری پژوهش دانشجو پذیرفته است.

محمودرضا زین‌الدین رییس دانشگاه علمی کاربردی سازمان فرهنگ و ارتباطات گفت: توانستیم دانشگاهی با رشته‌های فرهنگی تاًسیس کنیم که امیدواریم با تلاش مسئولین و اساتید رشته‌های فرهنگی در این دانشگاه گسترش یابد.

ایجاد رشته دکتری پژوهش محور در دانشگاه علمی کاربردی

همچنین محمدرضا دهشیری معاون پژوهشی و آموزشی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با اشاره به هدف تشکیل این دانشگاه، گفت: هدف از تشکیل این دانشگاه ارتقاء سطح دانشجویان و کارمندان در رشته‌های فرهنگی بود که خوشبختانه موفق شدیم در مقاطع کاردانی وکارشناسی پذیرش دانشجو داشته باشیم و بزودی در مقاطع کارشناسی ارشد در رشته ارتباطات ودیپلماسی فرهنگی و دکتری پژوهشی نیز پذیرش دانشجو دارد.

 

محمدرضا دهشیری معاون پژوهشی و آموزشی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی افزود: این پیشرفت نشان‌دهنده این است که سازمان تلاش داشته تا کیفیت آموزشی بالا باشد. به همین دلیل تلاش تمامی همکاران را برای پیشرفت این دانشگاه وارتقاء سطح دانشجو در رشته‌های فرهنگی که یکی از نیازهای اصلی کشور نشان دادن فرهنگ کشور به دست متخصصان فرهنگی است را گرامی میداریم.

ایجاد رشته دکتری پژوهش محور در دانشگاه علمی کاربردی

مطالب پیشنهادی دیگر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

به سایت مرجع آزمون دکتری خوش آمدید

برای دریافت جدیدترین اخبار آزمون دکتری و دریافت آنی نمونه سوالات استعداد تحصیلی و زبان عمومی دکتری همراه با پاسخ های تشریحی ایمیل خود را وارد کنید