دانشگاه پیام نور توانسته است در یک بازه زمانی 6 ماهه با ارتقاء هرم هیات علمی خود موفق به کسب مجوز در 80 رشته جدید در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شده است.

دکتر فراهانی رئیس دانشگاه پیام نو اظهار داشت: دانشگاه پیام نور در یک بازه زمانی 6 ماهه با ارتقاء هرم هیات علمی خود موفق به کسب مجوز راه اندازی 80 رشته جدید در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شده است.

وی گفت: ضمن اینکه پتانسیل کنونی دانشگاه حاکی از توانایی برای راه اندازی 60 رشته محل دیگر در مقطع دکتری نیز است که در راستای ارتقای کیفیت آموزش در این مقاطع صورت می‌گیرد.
وی با بیان اینکه در ادامه برنامه‌های دانشگاه پیام نور سعی در استفاده از پتانسیل اعضای هیات علمی در تالیف کتب درسی خود دارد، خاطر نشان کرد: مشارکت حداکثری هیات علمی در تالیف کتب درسی امری ضروری است و امیدواریم 150 کتاب که در سال 93 در حال تالیف است، روند تکمیل درسی نوشتاری و مرحله چاپ را با موفقیت به پایان برسانند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Related Posts

آزمون دکتری

کاهش آمار دانشجویان دکتری در سال تحصیلی جدید

معاون آموزش وزارت علوم گفت: در سال تحصیلی جدید ۷۲۷ هزار و ۴۰۰ نفر در دانشگاه های کل کشور پذیرش می شوند.

آزمون دکتری

حمایت از ۳ هزار پایان نامه تحصیلات تکمیلی توسط وزارت نفت

وزیر نفت گفت: از سال ۹۲ تاکنون این وزارتخانه از سه هزار پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری حمایت مالی کرده است.

آزمون دکتری

ابلاغ شیوه‌نامه دوره دکتری تخصصی دانشگاه آزاد

شیوه‌نامه دوره دکتری تخصصی دانشگاه آزاد با هدف ارتقای کیفیت در دوره های آموزش عالی از سوی فرهاد رهبر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ شد.

به سایت مرجع آزمون دکتری خوش آمدید

برای دریافت جدیدترین اخبار آزمون دکتری و دریافت آنی نمونه سوالات استعداد تحصیلی و زبان عمومی دکتری همراه با پاسخ های تشریحی ایمیل خود را وارد کنید