بهترین دوره آمادگی آیلتس

دوره آمادگی آیلتس

شاید برای شما پیش آمده باشد که برای شرکت در یک دوره آیلتس، وارد یک آموزشگاه شده و با یک تعیین سطح بسیار ساده شفاهی و مبتدی در ظرف پنج دقیقه شما را وارد دوره‌های خود می‌کنند. زبان‌آموزان با انگیزه وارد این دوره‌ها می شوند و در پایان همان ترم چیزی از هدف و انگیزه برای ادامه راه باقی نمی‌ماند. از طرفی دیگر، از آنجا که در این‌گونه مواقع، بسیاری از استادان و آموزشگاه‌های آیلتس، کاری جز سرزنش زبان آموزانشان انجام نمی‌دهند، راهی جز نا امیدی و منصرف‌شدن و حتی تغییر روند زندگی برای آن‌ها باقی نمی‌ماند.

به گزارش سرویس مرجع آزمون دکتری با توضیحات فوق نتیجه می‌گیریم که پیداکردن بهترین دوره آیلتس تا چه اندازه می‌تواند برای شما حیاتی باشد. برای اینکه بدانیم بهترین دوره IELTS برای شما کدام است، باید چند نکته را در نظر گرفت:

وقت بگذارید

برای پیداکردن دوره مناسب آیلتس وقت و زمان بگذارید و عجله نکنید. از دوستانتان که تجربه بیشتری دارند کمک بگیرید. دوره‌های آیلتس به طور متوسط دو ماه به طول می‌انجامد. به همین دلیل باید جدی گرفته شود. اتفاقات زیادی در طی دو ماه می‌افتد!

از دیگران بپرسید

همان‌طور که قبلا اشاره شد، استفاده کردن از تجربه کسانی که در کلاس آیلتس‌های آیلتس شرکت کرده‌اند، بسیار مهم است. توجه داشته باشید جست‌وجوی نظر کاربران در اینترنت برای تصمیم‌گیری کافی نیست! ترجیحا از تجربه اشخاصی استفاده کنید که می‌شناسید.

سطح زبان‌آموزان هر کلاس 

اگر کلاس‌های مختلفی برای یادگیری زبان انتخاب کردید، احتمالا وارد کلاس‌هایی شده‌اید که سطح شما هیچ ربطی به سطح همکلاسی‌تان نداشته است. توجه داشته باشید که یک آموزشگاه آیلتس خوب، شما را در سطحی قرار می‌دهد که متناسب با دانش زبانی شما است. بنابراین در کلاس شما، حس رقابت بیشتری به وجود می آید.

اساتید IELTS

چه کسی به شما درس می‌دهد؟ آیا واقعا یک استاد حرفه‌ای آیلتس با شما کار می‌کند و یا یک مدرس زبان عمومی؟ آزمون IELTS چیزی نیست که بتوان به راحتی از آن گذشت. حتما سعی کنید در مورد استادان آموزشگاه مورد نظر نیز تحقیق کنید. بهترین استاد IELTS کسی است که کار کشته باشد، عاشق تدریس باشد، آیلتس را کاملا بداند، خودش آیلتس شرکت کرده باشد، کارش را دوست بدارد و روز به روز خودش را به روز کند. درضمن، یک ممتحن IELTS الزاما بهترین استاد آیلتس نیست! آیا هرکس که مدرک دکتری می‌گیرد بهترین استاد آن دوره است؟ تدریس مقوله دیگریست.

سطح پایان ترم 

آیا در انتهای ترم سطح شما افزایش پیدا کرد؟ آیا حس پیشرفت در شما به وجود آمد؟ آیا انگیزه و اشتیاق برای ادامه دوره دارید؟ آیا در طول دوره، شما مورد ارزیابی قرار گرفته و برای شرکت در آزمون آزمایشی IELTS دعوت شده‌اید؟ اگر پاسختان مثبت است، حتما همان دوره را ادامه دهید.

در پایان، فراموش نکنید که باید به درستی و دقت، قبل از هرچیز یک مشاوره از متخصصان IELTS دریافت کنید. این کار در موسسه آموزش عالی آزاد نوآوران رایگان بوده و به صورت حضوری انجام می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید حرف B را به سامانه ۵۰۰۰۴۶۲۹۱۴ پیامک بزنید تا اطلاعات جامع تری برای شما ارسال گردد.

شماره تماس:

۰۲۱۶۶۹۸۰۴۵۵

بهترین دوره آمادگی آیلتس

مطالب پیشنهادی دیگر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

به سایت مرجع آزمون دکتری خوش آمدید

برای دریافت جدیدترین اخبار آزمون دکتری و دریافت آنی نمونه سوالات استعداد تحصیلی و زبان عمومی دکتری همراه با پاسخ های تشریحی ایمیل خود را وارد کنید