تحصیل در دوره دکتری، فرصتهای شغلی بهتر یا افزایش استرس؟

ویدیو : تحصیل در دوره دکتری، فرصتهای شغلی بهتر یا افزایش استرس؟

تحصیل در دوره دکتری، فرصتهای شغلی بهتر یا افزایش استرس؟

مطالب پیشنهادی دیگر :

2 thoughts on “تحصیل در دوره دکتری، فرصتهای شغلی بهتر یا افزایش استرس؟

 • نوامبر 3, 2014 at 3:35 ب.ظ
  Permalink

  بابا جان فاجعه دیگری بدتر از بورسیه در حال اتفاقه جناب وزیر نکنه 4 یا 8 ساله دیگه هم بحث دکتری دانشگاه آزاد رمز گشایی میشه وزارت محترم علوم طرفدار دانشگاه آزاد بی وزیر:بابا تو رو خدا به داد این مملکت برسید وزیر که موقته و خودش از دانشگاه آزادکلاسهای 15 *20نفری دکتری بررسی کنید چه جوری زنجان و قم که تابحال حقوق بین الملل در ارشد نداشت دکتری برداشت ارومیه بدون استاد ترم بعد 4 نفر قایمکی حقوق بین الملل بر می داره واحد ماکو که کارشناسی حقوق رو به زور مدیریت می کنه قراره ارشد خصوصی برداره و یا ببینید در کلاسهای حقوق خصوصی آزاد دکتری ارومیه در کلاس چه می گه استاد بچه ها ضبط و جمع می کنن به دفتر مقام معظم رهبری و رییس جمهور ارسال کنن تا حداقل حالا که برداشته باید از تهران استاد در خور شان آنمهم حداقلی برداره نه دکتری دانشگاههی خارجی یا دکتری که کادر اداره است و دانشگاه له له بدنبال مدرکشون بود تا به مجلس و شورای عالی انقلاب فرهنگی بدن باور کنید ارزش مداک دکتری که در دانشگاه آزاد خوندیم بر فنا رفت الان هرکی می گه دکتری قبول شدم همه با تمسخر می گن دانشگاه آزاد. خود قبول شده هت هم مجبورن و به روشون نمی یارن چی کار کنن بدبخت ها برید آمار انصرافی دکتری در سال قبل رو بررسی کنید؟ چرا ؟ چون پوله حالا من علوم تحقیقات رو می گم نه واحد های مراکز استان بقیه بماند و مراکز کوچک در شهرستان هم که برداشتن مطمن باشید هیچ شانسی ندارن آقایان مجلس کمسیون 90 و آموزش رای ما مردم به شما ها بخاطر اینه ؟

  Reply
 • اکتبر 29, 2014 at 3:50 ب.ظ
  Permalink

  مستند جالبی بود. من هم نگرانم که آیا بعد از این همه وقت که برای قبول شدن در دوره دکتری و بعد از آن در تحصیل می گذارم شغل مناسبی پیدا می کنم یا نه. اما با نظر کریستینا موافقم و من هم تصمیم دارم در دوره دکتری به دنبال ایده خوبی برای ایجاد یک کسب و کار شخصی و ایجاد یک شرکت باشم.

  Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

به سایت مرجع آزمون دکتری خوش آمدید

برای دریافت جدیدترین اخبار آزمون دکتری و دریافت آنی نمونه سوالات استعداد تحصیلی و زبان عمومی دکتری همراه با پاسخ های تشریحی ایمیل خود را وارد کنید