تدوین برنامه‌هایی برای برگزاری دوره‌های مشترک علمی‌آموزشی با دانشگاه‌های معتبر جهان

معاون آموزشی وزارت علوم از تدوین برنامه‌هایی برای برگزاری دوره‌های مشترک علمی‌آموزشی با دانشگاه‌های معتبر جهان خبر داد و گفت: وزارت علوم در سال ۹۵ برای توسعه روابط بین‌الملل در حوزه علمی‌آموزشی برنامه‌ریزی کرده است.

مجتبی شریعتی‌نیاسر معاون آموزشی وزیر علوم با اشاره به برنامه‌ریزی‌ها برای توسعه روابط بین‌الملل دانشگاه‌ها گفت: برنامه‌هایی برای فراهم‌سازی شرایط برگزاری دوره‌های مشترک آموزش عالی با همکاری دانشگاه‌های خارج از کشور تدوین شده است.

وی افزود: بر اساس تفاهم‌نامه بین وزارت علوم و دانشگاه‌های ایرانی با دانشگاه‌های بین‌المللی، دوره‌های مشترکی برگزار می‌شود که برای اجرای این برنامه‌ها کشورهای همسایه و کشورهایی مانند ژاپن، روسیه، چین در اولویت هستند.

شریعتی‌نیاسر افزود: توسعه روابط بین‌المللی حوزه آموزشی و علمی شامل تبادل استاد و دانشجو بین کشور ایران و دانشگاه‌های معتبر دنیا است و همچنین بر این اساس دوره‌های مشترک آموزشی در ایران برای دانشجویان خارجی و در دانشگاه‌های خارج کشور برای دانشجویان ایرانی برگزار می‌شود.

 

تدوین برنامه‌هایی برای برگزاری دوره‌های مشترک علمی‌آموزشی با دانشگاه‌های معتبر جهان

مطالب پیشنهادی دیگر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

به سایت مرجع آزمون دکتری خوش آمدید

برای دریافت جدیدترین اخبار آزمون دکتری و دریافت آنی نمونه سوالات استعداد تحصیلی و زبان عمومی دکتری همراه با پاسخ های تشریحی ایمیل خود را وارد کنید