توضیح دانشگاه‌علامه درباره اتفاقی در کنکور دکتری

مدیر حراست دانشگاه علامه طباطبایی گفت: حادثه سقوط آسانسور در دانشکده ادبیات این دانشگاه رخ نداده است و تنها یکی از داوطلبان به دلیل تکان آسانسور دچار افت فشار شده است.

فرامرز صحرایی گفت: پس از اتمام برگزاری آزمون دکتری سال ۹۵ در دانشگاه علامه طباطبایی یکی از داوطلبان به دلیل تکان آسانسور با افت فشار مواجه شده است.

وی افزود: پس از پایان آزمون امروز تعداد ۶ نفر از داوطلبان برای خروج از ساختمان دانشکده ادبیات دانشگاه علامه طباطبایی اقدام به استفاده از آسانسور کردند که یکی از داوطلبان به دلیل باردار بودن و تکان آسانسور دچار ترس شد.

مدیر حراست دانشگاه علامه طباطبایی خاطرنشان کرد: ماموران اورژانس پس از ۵ دقیقه به دانشکده ادبیات این دانشگاه رسیدند و به وضعیت جسمانی این داوطلب رسیدگی شد.

صحرایی خاطرنشان کرد: طبق گفته ماموران اورژانس این داوطلب به دلیل تکان آسانسور دچار ترس شده است و مشکلی برای وی به وجود نیامده است.

وی عنوان کرد: در این دانشکده سقوط آسانسور رخ نداده است و مسئولان دانشگاه پس از این مسئله هم چندین بار از آسانسور مذکور استفاده کرده اند و مشخص شد که آسانسور مشکلی نداشته است.

دانشکده زبان و ادبیات فارسی دانشگاه علامه طباطبایی صبح امروز یکی از حوزه های امتحانی خواهران در آزمون نیمه متمرکز دکتری بود.

توضیح دانشگاه‌علامه درباره اتفاقی در کنکور دکتری

مطالب پیشنهادی دیگر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

به سایت مرجع آزمون دکتری خوش آمدید

برای دریافت جدیدترین اخبار آزمون دکتری و دریافت آنی نمونه سوالات استعداد تحصیلی و زبان عمومی دکتری همراه با پاسخ های تشریحی ایمیل خود را وارد کنید