دانشگاه آزاد برای بهمن‌ماه تکمیل ظرفیت دکتری تخصصی ندارد

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد گفت:

انتخاب رشته‌محل مرحله تکمیل ظرفیت دکتری تخصصی ویژه بهمن ماه نداریم. 

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، مجتبی علوی فاضل معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد در پاسخ به سوالات بسیاری از داوطلبان مقطع دکتری تخصصی برای تکمیل ظرفیت جدید، گفت: انتخاب رشته/محل مرحله تکمیل ظرفیت دکتری تخصصی ویژه بهمن ماه نخواهیم داشت و به تمام متقاضیانی که به هر دلیلی برای انتخاب رشته/محل در انتظار اعلام تکمیل ظرفیت بهمن ماه بودند، اعلام می‌شود که هیچ انتخاب رشته/محلی برای بهمن وجود ندارد. وی تأکید کرد:

باتوجه به اینکه جذب دانشجو در مقطع دکتری تخصصی مبتنی بر ظرفیت‌های اعلام شده از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری انجام می شود، در حال حاضر امکان ایجاد ظرفیت جدید وجود ندارد. علوی فاضل افزود: هدف ما ارتقاء کیفی تحصیلات تکمیلی است، لذا در پذیرش متقاضیان این مرحله ضمن رعایت الزامات وزارت علوم تحقیقات و فناوری به رشد کیفی واحدها در زمینه پژوهش و تحقیق نیز توجه ویژه‌ای داریم. وی در پایان بر قانون گرایی دانشگاه آزاد اسلامی صحه گذاشت و خاطرنشان کرد:

دانشگاه آزاد اسلامی گام‌های بلندی در راستای تقویت نیروی متخصص با توجه به سند چشم انداز ایران 1404 و سیاست‌های کلی علم و فناوری ابلاغ شده مقام معظم رهبری، برداشته است که بیانگر هماهنگی و تطبیق فعالیت دانشگاه با اهداف اسناد بالادستی نظام است.

دانشگاه آزاد برای بهمن‌ماه تکمیل ظرفیت دکتری تخصصی ندارد

مطالب پیشنهادی دیگر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

به سایت مرجع آزمون دکتری خوش آمدید

برای دریافت جدیدترین اخبار آزمون دکتری و دریافت آنی نمونه سوالات استعداد تحصیلی و زبان عمومی دکتری همراه با پاسخ های تشریحی ایمیل خود را وارد کنید