شرایط ثبت نام بدون آزمون در دکتری دانشگاه آزاد

متقاضیان دوره های بدون آزمون مقطع دکتری تخصصی باید در زمان ثبت نام در این دوره در مقطع کارشناسی ارشد فارغ التحصیل شده باشند.

به گزارش خبرگزاری مهر، علوی فاضل معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی گفت: متقاضیان ثبت نام در دوره های بدون آزمون دکتری تخصصی باید در زمان ثبت نام در این دوره در مقطع کارشناسی ارشد فارغ التحصیل شده باشند، لذا آن دسته از داوطلبان به هر دلیلی امکان فارغ التحصیل شده در زمان اعلام شده را ندارند، امکان شرکت در این دوره ها را نخواهند داشت.

وی در خصوص شرط معدل ثبت نام این دوره ها گفت: متقاضیان باید در رشته های علوم انسانی معدل ۱۸ به بالا و رشته های غیرعلوم انسانی و رشته مدیریت خدمات بهداشتی درمانی و حسابداری ۱۷ به بالا را در مقطع کارشناسی ارشد خود کسب کرده باشند.

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی افزود: ضمناً فارغ التحصیلان دوره های کارشناسی ارشد پیوسته و دکتری حرفه ای و عمومی نیز حداقل معدل ۱۷ را کسب کرده باشند.

علوی فاضل تأکید کرد: کلیه متقاضیان می بایست حداقل نمره پایان نامه شان ۱۸.۵ باشد و حداکثر در ۶ نیمسال فارغ التحصیل شده و فاقد دروس معادلسازی باشند.

وی درخصوص مقالات چاپ شده داوطلبان گفت: این دسته از داوطلبان لازم است کلیه مقالات و تولیدات علمی چاپ شده خود در مجلات ISI یا ISC و مجلات علمی پژوهشی فارسی زبان و غیرفارسی زبان داخلی یا خارجی و مقالات ارائه شده در کنفرانسها و همایشهای داخلی و خارجی خود را بصورت فایل PDF در صفحه ثبت نام ارسال کنند.

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی در پایان تأکید کرد: با توجه به اینکه ملاک رتبه بندی اولیه متقاضیان دوره بدون آزمون نمرات معدل، پایان نامه، رشته فارغ التحصیلی و فعالیت های علمی پژوهشی داوطلبان است؛ لذا هرگونه ثبت یا ارسال اطلاعات نادرست منجر به حذف داوطلب از پردازش خواهد بود.

شرایط ثبت نام بدون آزمون در دکتری دانشگاه آزاد

مطالب پیشنهادی دیگر :

One thought on “شرایط ثبت نام بدون آزمون در دکتری دانشگاه آزاد

 • دسامبر 22, 2014 at 5:38 ب.ظ
  Permalink

  با سلام واحترام
  خواهشمندم توضیح بیشتری در مورد فایل pdfمقالات و…که باید برای ثبت نام دکترای بدون ازمون دانشگاه ازاد بفرستیم بدهید
  با سپاس

  Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

به سایت مرجع آزمون دکتری خوش آمدید

برای دریافت جدیدترین اخبار آزمون دکتری و دریافت آنی نمونه سوالات استعداد تحصیلی و زبان عمومی دکتری همراه با پاسخ های تشریحی ایمیل خود را وارد کنید