متقاضيان دوره هاي بدون آزمون مقطع دكتري تخصصي بايد در زمان ثبت نام در اين دوره در مقطع كارشناسي ارشد فارغ التحصيل شده باشند.

به گزارش خبرگزاری مهر، علوي فاضل معاون سنجش و پذيرش دانشگاه آزاد اسلامي گفت: متقاضيان ثبت نام در دوره هاي بدون آزمون دكتري تخصصي باید در زمان ثبت نام در اين دوره در مقطع كارشناسي ارشد فارغ التحصيل شده باشند، لذا آن دسته از داوطلبان به هر دليلي امكان فارغ التحصيل شده در زمان اعلام شده را ندارند، امكان شركت در اين دوره ها را نخواهند داشت.

وی در خصوص شرط معدل ثبت نام اين دوره ها گفت: متقاضيان باید در رشته هاي علوم انساني معدل ۱۸ به بالا و رشته هاي غيرعلوم انساني و رشته مديريت خدمات بهداشتي درماني و حسابداري ۱۷ به بالا را در مقطع كارشناسي ارشد خود كسب كرده باشند.

معاون سنجش و پذيرش دانشگاه آزاد اسلامي افزود: ضمناً فارغ التحصيلان دوره هاي كارشناسي ارشد پيوسته و دكتري حرفه اي و عمومي نيز حداقل معدل ۱۷ را كسب كرده باشند.

علوي فاضل تأكيد كرد: كليه متقاضيان مي بايست حداقل نمره پايان نامه شان ۱۸.۵ باشد و حداكثر در ۶ نيمسال فارغ التحصيل شده و فاقد دروس معادلسازي باشند.

وي درخصوص مقالات چاپ شده داوطلبان گفت: اين دسته از داوطلبان لازم است كليه مقالات و توليدات علمي چاپ شده خود در مجلات ISI يا ISC و مجلات علمي پژوهشي فارسي زبان و غيرفارسي زبان داخلي يا خارجي و مقالات ارائه شده در كنفرانسها و همايشهاي داخلي و خارجي خود را بصورت فايل PDF در صفحه ثبت نام ارسال كنند.

معاون سنجش و پذيرش دانشگاه آزاد اسلامي در پايان تأكيد كرد: با توجه به اينكه ملاك رتبه بندي اوليه متقاضيان دوره بدون آزمون نمرات معدل، پايان نامه، رشته فارغ التحصيلي و فعاليت هاي علمي پژوهشي داوطلبان است؛ لذا هرگونه ثبت يا ارسال اطلاعات نادرست منجر به حذف داوطلب از پردازش خواهد بود.

مطالب پیشنهادی دیگر :


1 Comment

زهرا · دی ۱, ۱۳۹۳ at ۵:۳۸ ب.ظ

با سلام واحترام
خواهشمندم توضیح بیشتری در مورد فایل pdfمقالات و…که باید برای ثبت نام دکترای بدون ازمون دانشگاه ازاد بفرستیم بدهید
با سپاس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Related Posts

آزمون دکتری

آغاز ثبت نام وام ضروری ویژه دکتری از ۱ مرداد

ثبت نام وام ضروری ویژه دکتری از یک مرداد ۹۵ آغاز می شود و تا ۱۵ مرداد ۹۶ ادامه خواهد داشت. مطالب پیشنهادی دیگر :دانلود فایل : نکات مهم برای مصاحبه دکتریتعیین مدل علمی در Read more…

آزمون دکتری

ابلاغ بخشنامه ساماندهی امور داوری پایان نامه ارشد و دکتری حرفه ای

معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی بخشنامه ساماندهی امور داوری پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری حرفه ای را ابلاغ کرد مطالب پیشنهادی دیگر :دانلود سوالات تالیفی استعداد تحصیلی همراه با پاسخ تشریحیچه Read more…

آزمون دکتری

کسب رتبه ۱۳۱ دانشگاه آزاد درپایگاه ESI

مدیرکل گسترش علم و علم سنجی از آخرین به روزرسانی پایگاه استنادی  و ارتقا رتبه دانشگاه آزاد اسلامی در این پایگاه خبر داد مطالب پیشنهادی دیگر :نتایج کنکور دکتری دانشگاه آزاد اعلام شد + جزییات Read more…

به سایت مرجع آزمون دکتری خوش آمدید

برای دریافت جدیدترین اخبار آزمون دکتری و دریافت آنی نمونه سوالات استعداد تحصیلی و زبان عمومی دکتری همراه با پاسخ های تشریحی ایمیل خود را وارد کنید