جدول مصاحبۀ دكتری دانشگاه آزاد 93 امسال

دکتر علوي فاضل با اعلام این خبر كه جدول زمانبندي مصاحبه دكتري تخصصي (PHD) بر روي سايت www.azmoon.net قرار گرفت.

روابط عمومی مركز آزمون گفت: دعوت شدگان به مصاحبه مي توانند با مراجعه به سايت www.azmoon.net از زمان دقيق مصاحبه خود مطلع شوند.

 

علوی با اشاره به اينكه از 196 رشته دكتري تخصصي تاكنون زمان مصاحبه 184 رشته اعلام شده است، افزود: زمان مصاحبه دوازده رشته باقيمانده طي روزهاي آينده اعلام خواهد شد.

 

علوي فاضل رييس مركز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان كرد: دعوت شدگان مي بايست پايان نامه تحصيلي دوره كارشناسي ارشد، مدارك و سوابق علمي پژوهشي خود شامل: پروژه، مقاله، ترجمه و تأليف را در زمينه رشته خود به همراه داشته باشند تا اساتيد بتوانند وضعيت هر فرد را با توجه به سوابق مورد بررسي قرار دهند.

 

علوي فاضل افزود: با توجه به اينكه دعوت متقاضيان بدون آزمون براساس معدل و نمره پايان نامه ملاك عمل قرار گرفته است، چنانچه در بين معدل و نمره پايان نامه زمان ثبت نام و زمان مصاحبه فرد مغايرتي وجود داشته باشد، مطابق ضوابط برخورد خواهد شد.

 

علوي فاضل رييس مركز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی در پايان گفت: در صورتيكه هر دعوت شده به مصاحبه با سوال يا ابهامي مواجه شد مي تواند با مراجعه به سايت www.pubr-azmoon.com و با مطرح كردن سوال خود در قسمت پرسش و پاسخ از نظر كارشناسان روابط عمومي مركز آزمون در اسرع وقت بهره مند شود.

جدول مصاحبۀ دكتری دانشگاه آزاد 93 امسال

مطالب پیشنهادی دیگر :

One thought on “جدول مصاحبۀ دكتری دانشگاه آزاد 93 امسال

  • خرداد ۳۰, ۱۳۹۳ at ۴:۵۰ ب.ظ
    Permalink

    من خودم رفته مصاحبه دکتر دانشگاه آزاد ولی هیچ یک از مدارک پژوهشی من نگاه نکردند! و نیز هیچ جدولی برای کارهای پژوهشی و آموزشی نبود. حیف این زمان و پولی بود که من برای کارهای علمی خودم گذاشته بودم.
    در ضمن به قدری بلبشو بود که نگو. یاد اون ضرب المثل افتادم که سگ صاحبش را نمی شناخت. نه تابلویی نه راهنمایی ففط گفتند برو طبقه…

    Reply

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

به سایت مرجع آزمون دکتری خوش آمدید

برای دریافت جدیدترین اخبار آزمون دکتری و دریافت آنی نمونه سوالات استعداد تحصیلی و زبان عمومی دکتری همراه با پاسخ های تشریحی ایمیل خود را وارد کنید