جدول مصاحبۀ دکتری دانشگاه آزاد 93 امسال

دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر که جدول زمانبندی مصاحبه دکتری تخصصی (PHD) بر روی سایت www.azmoon.net قرار گرفت.

روابط عمومی مرکز آزمون گفت: دعوت شدگان به مصاحبه می توانند با مراجعه به سایت www.azmoon.net از زمان دقیق مصاحبه خود مطلع شوند.

 

علوی با اشاره به اینکه از 196 رشته دکتری تخصصی تاکنون زمان مصاحبه 184 رشته اعلام شده است، افزود: زمان مصاحبه دوازده رشته باقیمانده طی روزهای آینده اعلام خواهد شد.

 

علوی فاضل رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: دعوت شدگان می بایست پایان نامه تحصیلی دوره کارشناسی ارشد، مدارک و سوابق علمی پژوهشی خود شامل: پروژه، مقاله، ترجمه و تألیف را در زمینه رشته خود به همراه داشته باشند تا اساتید بتوانند وضعیت هر فرد را با توجه به سوابق مورد بررسی قرار دهند.

 

علوی فاضل افزود: با توجه به اینکه دعوت متقاضیان بدون آزمون براساس معدل و نمره پایان نامه ملاک عمل قرار گرفته است، چنانچه در بین معدل و نمره پایان نامه زمان ثبت نام و زمان مصاحبه فرد مغایرتی وجود داشته باشد، مطابق ضوابط برخورد خواهد شد.

 

علوی فاضل رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی در پایان گفت: در صورتیکه هر دعوت شده به مصاحبه با سوال یا ابهامی مواجه شد می تواند با مراجعه به سایت www.pubr-azmoon.com و با مطرح کردن سوال خود در قسمت پرسش و پاسخ از نظر کارشناسان روابط عمومی مرکز آزمون در اسرع وقت بهره مند شود.

جدول مصاحبۀ دکتری دانشگاه آزاد 93 امسال

مطالب پیشنهادی دیگر :

One thought on “جدول مصاحبۀ دکتری دانشگاه آزاد 93 امسال

  • ژوئن 20, 2014 at 4:50 ب.ظ
    Permalink

    من خودم رفته مصاحبه دکتر دانشگاه آزاد ولی هیچ یک از مدارک پژوهشی من نگاه نکردند! و نیز هیچ جدولی برای کارهای پژوهشی و آموزشی نبود. حیف این زمان و پولی بود که من برای کارهای علمی خودم گذاشته بودم.
    در ضمن به قدری بلبشو بود که نگو. یاد اون ضرب المثل افتادم که سگ صاحبش را نمی شناخت. نه تابلویی نه راهنمایی ففط گفتند برو طبقه…

    Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

به سایت مرجع آزمون دکتری خوش آمدید

برای دریافت جدیدترین اخبار آزمون دکتری و دریافت آنی نمونه سوالات استعداد تحصیلی و زبان عمومی دکتری همراه با پاسخ های تشریحی ایمیل خود را وارد کنید