جذب 3900 عضو هیأت علمی در فراخوان جدید دانشگاه آزاد اسلامی

دکتر حسین زاده لطفی گفت: نگاه ویژه به کیفیت اعضای هیأت علمی بخصوص در جذب اعضای هیأت علمی متخصص در دو سال گذشته سبب شد که تاکنون بالغ بر سه هزار و 200 عضو هیأت علمی به مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی اضافه شوند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، به‌ مناسبت گرامیداشت مقام معلم، مراسمی با حضور معاونان برنامه‌ریزی و امور اقتصادی دانش‌بنیان و آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی، دبیر هیأت امناء و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان، جمعی از معاونان و مدیران اجرایی و اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت در محل سالن اجتماعات این واحد دانشگاهی برگزار شد.

فرهاد حسین‌زاده لطفی، معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی کشور در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید مطهری و تبریک فرارسیدن روز معلم گفت: ما باید همیشه قدردان زحمات این قشر زحمتکش باشیم چرا که معلمان از ابتدای راه برایمان زحمت کشیده و وظیفه ما در قبال زحمات آنان فروآوردن سر تعظیم در مقابل آنان است.

وی با اشاره به توجه ویژه مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی به معیشت اعضای هیأت علمی این دانشگاه، اذعان داشت: با توجه به برنامه میان مدت پنج‌ساله که در حال اجرا است، شاهد افزایش حقوق قابل توجه اعضای هیات علمی در دو سال گذشته بودیم. در این برنامه تلاش خواهد شد که هم‌جهت با ارتقای سطح علمی، سطح معیشت آنان نیز بهبود یابد.

معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی افزود: در دو سال گذشته شاهد افزایش چشمگیر حقوق اعضای هیات علمی بودیم که در نوع خود در بین سایر دستگاه‌های وزارت علوم بی‌نظیر بوده و سعی داریم تا فاصله حقوق اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی با سایر موسسات آموزش عالی کشور کمتر شود.

وی با تأکید بر توسعه تحصیلات تکمیلی خاطرنشان کرد: از دو سال گذشته تاکنون بالغ بر سه هزار و 200 عضو هیأت علمی به مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی اضافه شده و در فراخوان انجام شده حدود سه هزار و 900 عضو هیأت علمی به جمع این افراد افزوده خواهند شد که نشان‌دهنده بالا بودن کیفیت آموزش خواهد بود.

دکتر علیرضا امیرتیموری دبیر هیأت امناء و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان نیز در ابتدای مراسم تجلیل از مقام شامخ معلم و تجلیل از اعضای هیأت علمی برگزیده، با خیر مقدم به استادان، دانشجویان و مسئولان استانی و کشوری گزارشی از مجموعه فعالیت‌های دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان ارائه کرد.

در پایان این مراسم با حضور معاونان برنامه‌ریزی و امور اقتصادی دانش‌بنیان و آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی، از تعدادی از اساتید نمونه دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت تقدیر شد.

جذب 3900 عضو هیأت علمی در فراخوان جدید دانشگاه آزاد اسلامی

مطالب پیشنهادی دیگر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

به سایت مرجع آزمون دکتری خوش آمدید

برای دریافت جدیدترین اخبار آزمون دکتری و دریافت آنی نمونه سوالات استعداد تحصیلی و زبان عمومی دکتری همراه با پاسخ های تشریحی ایمیل خود را وارد کنید