جزئیات ثبت‌نام تکمیل ظرفیت مقاطع ارشد و دکتری دانشگاه آزاد

ثبت نام تکمیل ظرفیت مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد از امروز شنبه 30 شهریورماه آغاز می‌شود و تا شنبه 6 مهرماه نیز ادامه دارد.


جزئیات ثبت‌نام تکمیل ظرفیت مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد از سوی مرکز آزمون این دانشگاه اعلام شد.

به نقل از مرکز آزمون دانشگاه آزاد، ثبت نام تکمیل ظرفیت مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد از ساعت 14 امروز شنبه 30 شهریورماه آغاز می‌شود.

ناصر اقبالی رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی افزود: داوطلبان این دو مقطع باید با تهیه کارت اعتباری به سایت www.azmoon.org مراجعه و برای انتخاب رشته اقدام کنند.

 

وی گفت: ثبت نام تکمیل ظرفیت مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد از امروز شنبه 30 شهریورماه آغاز می‌شود و تا شنبه 6 مهرماه نیز ادامه دارد.

رئیس مرکز آزمون در پاسخ به این سؤال که چه کسانی مجاز به شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت هستند، گفت:

برای دوره دکتری فقط آن دسته از افرادی که دعوت به مصاحبه شده‌اند و در جلسه مصاحبه حضور داشتند امکان انتخاب رشته در این مرحله را دارند.

به گفته اقبالی، برای مقطع دکتری داوطلبان واجد شرایط فقط یک رشته/محل را می‌توانند انتخاب کنند.

وی در رابطه با شرایط مقطع کارشناسی ارشد گفت: تمام داوطلبانی که در جلسه آزمون کارشناسی ارشد حضور داشته‌اند می‌توانند در این مرحله ثبت نام کنند.

متقاضیان مقطع کارشناسی ارشد می‌توانند تا ده رشته/محل را انتخاب و در سایت www.azmoon.org‌ ثبت نام الکترونیکی کنند.

اقبالی به داوطلبان توصیه کرد: متقاضیان این دو مقطع باید قبل از تهیه کارت اعتباری از رشته محل‌هایی که امکان انتخاب رشته در آنها وجود دارد و در سایت درج شده است، اطلاع یافته و سپس به تهیه کارت اعتباری اقدام کنند.

ناصر اقبالی رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی در رابطه با زمان اعلام نتایج گفت: نتایج مرحله تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد در این دو مقطع تا اواسط مهرماه سال 92 اعلام خواهد شد و پذیرفته شدگان می‌توانند از همین ترم (ترم پاییز) مشغول به تحصیل شوند

جزئیات ثبت‌نام تکمیل ظرفیت مقاطع ارشد و دکتری دانشگاه آزاد

مطالب پیشنهادی دیگر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

به سایت مرجع آزمون دکتری خوش آمدید

برای دریافت جدیدترین اخبار آزمون دکتری و دریافت آنی نمونه سوالات استعداد تحصیلی و زبان عمومی دکتری همراه با پاسخ های تشریحی ایمیل خود را وارد کنید