جزییات اعطای فرصت مطالعاتی به دانشجویان دکتری

ستاد راهبری توسعه علوم و فناوری‌های شناختی 30 فرصت مطالعاتی یک ساله را به دانشجویان برتر دوره دکتری تخصصی یا دستیاری تخصصی پزشکی اعطاء می کند که مهلت ارائه مدارک تا هشتم اسفند ماه تمدید شده است.

به دلیل استقبال دانشجویان دکتری از30 فرصت مطالعاتی تخصیص یافته حوزه علوم و فناوریهای شناختی در ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی، استفاده از این فرصت و ارائه مدارک مورد نیاز تا پایان 8 اسفند ماه 93 تمدید شده است.

ستاد راهبری توسعه علوم و فناوری شناختی که یکی از ستادهای 14گانه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در نظر دارد تا فرصت های مطالعاتی یک ساله ای را به دانشجویان برتر دوره دکتری تخصصی و یا دستیاری تخصصی پزشکی اعطا کند. این فرصتهای مطالعاتی، هزینه‌های سفر و اقامت دانشجویان را برای تکمیل تحقیقات رساله دکتری خود در یکی از مراکز تحقیقاتی برتر جهان تأمین می کند.

جزییات اعطای فرصت مطالعاتی به دانشجویان دکتری

در صورت تصویب طرح، تحقیق اولیه در هیأت داوری ستاد، زمانی در اختیار دانشجو قرار می گیرد که طرح تحقیق به تصویب گروه آموزش مربوطه برسد و مورد تایید استاد میزبان (خارجی) قرار می گیرد که با امضاء ریاست دانشگاه و یا معاونت آموزشی به طور رسمی به ستاد راهبری توسعه علوم و فناوری شناختی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری داده می شود.

در این مرحله ضرورتی به تایید استاد راهنما یا مشاور خارجی نیست و فرصت لازم به دانشجویان منتخب برای ارتباط با اساتید خارجی و نهایی کردن طرح تحقیق ایشان داده می شود. این حمایت شامل دانشجویانی می شود که رساله خود را در راستای اولویت های توسعه علوم و فناوری‌های شناختی کشور تعریف کنند. همچنین حداکثر 30 فرصت مطالعاتی در اختیار دانشجویان قرار می گیرد. مدارک دریافت شده پس از این فرصت  مورد بررسی قرار نمی گیرند

لینک منبع خبر در مهر نیوز

جزییات اعطای فرصت مطالعاتی به دانشجویان دکتری

مطالب پیشنهادی دیگر :

3 thoughts on “جزییات اعطای فرصت مطالعاتی به دانشجویان دکتری

 • فوریه 27, 2015 at 3:24 ب.ظ
  Permalink

  با سلام
  افراد علاقمند هم که ارشد هستند ؟ میتونن

  Reply
 • فوریه 27, 2015 at 2:00 ب.ظ
  Permalink

  بله 30 نفر

  Reply
 • فوریه 27, 2015 at 7:35 ق.ظ
  Permalink

  سلام. منظور از ۳۰ فرصت مطالعاتی دقیقا چیه؟ یعنی کلا ۳۰ نفر میتونن از این تسهیلات استفاده کنن؟

  Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

به سایت مرجع آزمون دکتری خوش آمدید

برای دریافت جدیدترین اخبار آزمون دکتری و دریافت آنی نمونه سوالات استعداد تحصیلی و زبان عمومی دکتری همراه با پاسخ های تشریحی ایمیل خود را وارد کنید