جزییات تمدید ثبت نام آزمون دکتری

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد گفت: ثبت نام برای آزمون‌های دکتری تا روز شنبه 6 دی ماه و کارشناسی ارشد تا روز شنبه 13 دی ماه تمدید شد.

 
 

 علوی فاضل معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی گفت: ثبت نام برای آزمون‌های دکتری تا روز شنبه شش دی ماه و کارشناسی ارشد تا روز شنبه سیزده دی ماه تمدید شد. لذا داوطلبان این دو مقطع می‌توانند با توجه به زمان‌های اعلام شده نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

 

 علوی فاضل معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی توصیه کرد: تمدید ثبت نام به منظور رفاه حال آن دسته از داوطلبانی که تاکنون موفق به ثبت نام نشده‌اند، اعلام شده؛ اما توصیه می‌شود که داوطلبان در اسرع وقت نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

علوی فاضل در ادامه افزود: تمام متقاضیانی که تمایل دارند در آزمون سال 94 شرکت کنند، می توانند با مراجعه به سایت www.azmoon.org نسبت به ثبت نام آنلاین خود اقدام کنند.

جزییات تمدید ثبت نام آزمون دکتری

وی در پاسخ به این سوال که هر داوطلب چند رشته/ محل را می تواند انتخاب کند، گفت: هر داوطلب می‌تواند در دوره کارشناسی ارشد صد رشته/ محل را از یک مجموعه امتحانی و در دوره دکتری تخصصی یک رشته را در چهل محل،  براساس علاقه انتخاب و در سایت معاونت سنجش و پذیرش ثبت نام کند.

 علوی فاضل معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی در پایان گفت: داوطلبان می‌توانند در صورت مواجه شدن با هر سؤال یا ابهامی، سؤال خود را از طریق نشانی الکترونیکی www.azmoon.org ارسال کنند تا کارشناسان این معاونت در اسرع وقت به آنها پاسخ دهند.

 

 

 

جزییات تمدید ثبت نام آزمون دکتری

مطالب پیشنهادی دیگر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

به سایت مرجع آزمون دکتری خوش آمدید

برای دریافت جدیدترین اخبار آزمون دکتری و دریافت آنی نمونه سوالات استعداد تحصیلی و زبان عمومی دکتری همراه با پاسخ های تشریحی ایمیل خود را وارد کنید