پذیرش دانشجوی دکتری در دانشگاه آزاد خلخال

حسین علیپور رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خلخال از راه‌اندازی 3 رشته تحصیلی در مقطع دکترا در آینده نزدیک در این دانشگاه خبر داد.

حسین علیپور درجریان بازدید فرماندار خلخال از دانشگاه آزاد اسلامی از برگزاری سه همایش علمی در دانشگاه آزاد اسلامی در هفته جاری خبرداد و افزود: همایش معماری با رویکرد اسلامی خلخال و توسعه و نیز همایش توسعه پایدار شهری از جمله همایش هایی هستند که سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری با حضور میهمانانی از مناطق مختلف کشور در این دانشگاه با محوریت توسعه همه جانبه شهرستان خلخال برگزار خواهد شد.

 

حسین علیپور رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خلخال  گفت: اولویت راه اندازی رشته های جدید تحصیلی در دانشگاه آزاد اسلامی خلخال با رشته‌های کارشناسی ارشد و دکترا بوده و تلاش می شود تا با راه اندازی این رشته‌ها رتبه علمی این دانشگاه ارتقاء یابد.

 

وی افزود: هم اکنون دو هزار و 600 دانشجو در 71 رشته تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد و بیشتر در رشته‌های فنی و مهندسی زیر نظر 60 نفر از اساتید عضو هیات علمی تمام وقت و 60 استاد مدعو در این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند.

وی گفت: غیر از رشته‌های تحصیلی کارشناسی ارشد و رشته‌های زیر مجموعه پزشکی ورود و پذیرش در سایر رشته‌های تحصیلی موجود دانشگاه آزاد اسلامی واحد خلخال بدون کنکور است.

 

وی اظهار کرد: در مقایسه با سال تحصیلی گذشته تعداد دانشجویان این دانشگاه امسال 900 نفر افزایش یافته است.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خلخال همچنین از راه‌اندازی سه رشته تحصیلی در مقطع دکترا در آینده نزدیک در این دانشگاه خبر داد و تصریح کرد: اقدامات لازم برای راه اندازی رشته‌های تحصیلی دکترای ادبیات فارسی ، علوم اجتماعی و معماری در این دانشگاه انجام شده است.

مهدی احمدی فرماندار خلخال نیز در این بازدید استفاده از فکر و نظر دانشگاهیان خلخال در تدوین برنامه توسعه کوتاه مدت و بلند مدت این شهرستان را از اولویت‌های کاری خود ذکر کرد.

 

حسین علیپور رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خلخال  افزود: با وجود پتانسیل بالای نیروی انسانی تحصیل کرده و ماهر به همراه منابع خدادادی فراوان در خلخال مردم این شهرستان شایسته خدمات بهتر و ارزنده هستند.

 

حسین علیپور رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خلخال  گفت: انتظار می رود اساتید دانشگاه‌ها فرمانداری خلخال را در برنامه ریزی برای توسعه پایدار این شهرستان و ارتقای سطح اقتصادی وا جتماعی مردم منطقه یاری کنند.

پذیرش دانشجوی دکتری در دانشگاه آزاد خلخال

مطالب پیشنهادی دیگر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

به سایت مرجع آزمون دکتری خوش آمدید

برای دریافت جدیدترین اخبار آزمون دکتری و دریافت آنی نمونه سوالات استعداد تحصیلی و زبان عمومی دکتری همراه با پاسخ های تشریحی ایمیل خود را وارد کنید