پذیرش دانشجوی دکتری تخصصی پژوهشی در دانشگاه علوم بهزیستی

مرکز تحقیقات ژنتیک دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی دانشجوی دکتری تخصصی پژوهشی می پذیرد.

این مرکز تحقیقاتی دو نفر دانشجو را در مقطع دکتری تخصصی پژوهشی (PhD by Research) می پذیرد.

پذیرش نهایی بر اساس احراز شرایط عمومی و اختصاصی و نتیجه مصاحبه حضوری طبق آئین‌نامه دوره دکتری تخصصی پژوهشی(PhD by Research) صورت خواهد گرفت.

داوطلبان باید آیین‌نامه دوره دکتری تخصصی پژوهشی را که در سایت معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت و سایت دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی وجود دارد را مطالعه کنند.

تعهدنامه و فرم‌های مربوطه (برحسب نوع داوطلب) باید از سوی داوطلب دانلود و تکمیل شود و حداکثر تا پایان وقت اداری روز شنبه ۱۹ دی ماه ۹۴ از طریق پست پیشتاز به آدرس تهران، اوین بلوار دانشجو، خیابان کودکیار روبروی دانشگاه شهید بهشتی، دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، مرکز تحقیقات ژنتیک کدپستی ۱۹۸۵۷۱۳۸۳۴ ارسال کنند.

از حایزین شرایط  جهت مصاحبه دعوت بعمل خواهد آمد و نتیجه نهایی تا ۱۷ بهمن ماه ۹۴ اعلام می شود. 

شرایط عمومی افراد همان شرایط عمومی ورود به آموزش عالی و عدم وجود منع قانونی ادامه تحصیل از لحاظ خدمت نظام وظیفه عمومی برای داوطلبان مرد است.

داشتن دانشنامه دکتری عمومی، کارشناسی ارشد(فوق لیسانس) با بالاتر از یکی از دانشگاههای داخل یا خارج کشور که حسب مورد به تایید وزارت بهداشت و وزارت علوم رسیده باشد الزامی است. دارندگان مدارک معادل کارشناسی ارشد مجاز به شرکت در این دوره نیستند.

انطباق سوابق آموزشی و پژوهش و دانشنامه داوطلب با دوره پیشنهادی PhD by Research به عهده دانشگاه است. عدم اشتغال به تحصیل هم زمان در دوره های دکتری تخصصی (Ph.D) یا دستیاری در کلیه دانشگاهها و موسسات آموزشی و تحقیقاتی کشور از دیگر شرایط پذیرش است.

تحصیل در مقطع دکتری تخصصی پژوهشی تمام وقت می باشد بنابراین هرگونه اشتغالی غیراز تحصیل برای دانشجو ممنوع است. 

موفقیت در آزمون زبان انگلیسی مطابق با مصوبات شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی و موفقیت در مصاحبه ورودی توسط موسسه از دیگر شرایط ورود به این دوره است.

شرایط اختصاصی دانشگاه علوم بهزیستی دارا بودن حداقل دو مقاله تحقیقی (original) نوع یک (Pub med, ISI) مرتبط با رشته ژنتیک منتشر شده در مجلات معتبر ایندکس شده بین المللی نوع یک به عنوان نویسنده اول یا مسؤول به تشخیص کمیته منتخب در هنگام ثبت نام است.

تصویر مدرک زبان انگلیسی مورد تایید مطابق با مصوبات شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی و سابقه اشتغال به کار در یکی از گروههای آموزشی ژنتیک در دانشگاههای کشور نیز از دیگر شرایط اختصاصی است.

رشته های تحصیلی در اولویت پذیرش دکتری عمومی پزشکی، کارشناسی ارشد علوم سلولی و مولکولی و کارشناسی ارشد ژنتیک انسانی است.

پذیرش دانشجوی دکتری تخصصی پژوهشی در دانشگاه علوم بهزیستی

مطالب پیشنهادی دیگر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

به سایت مرجع آزمون دکتری خوش آمدید

برای دریافت جدیدترین اخبار آزمون دکتری و دریافت آنی نمونه سوالات استعداد تحصیلی و زبان عمومی دکتری همراه با پاسخ های تشریحی ایمیل خود را وارد کنید