توضیح درباره برخی شایعات درباره پذیرش دکتری دانشگاه آزاد

رد برخی شایعات درباره پذیرش دکتری دانشگاه آزاد

رد شایعه افرایش ظرفیت پذیرش دکتری به علت پذیرش برخی نورچشمی ها

شایعه افرایش ظرفیت پذیرش دکتری به علت پذیرش برخی نورچشمی ها

علوی فاضل هرگونه اخبار در خصوص افرایش ظرفیت پذیرش دکتری به علت پذیرش برخی نورچشمی ها را رد کرمجتبی علوی فاضل در این باره که گفته می شود علت افزایش ظرفیت دکتری در دانشگاه آزاد پذیرش نورچشمی هاست، گفت: چنین حرفی صد درصد دروغ و شایعه است، نمایندگان و نه هیچ فرد دیگری اجازه ندارند چنین درخواستی از دانشگاه آزاد داشته باشند.

علوی فاضل معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آژاد اسلامی با بیان اینکه چنین اتفاقاتی در دانشگاه آزاد غیرممکن است و یک درصد امکان وقوع ندارد، اظهار داشت: تمام پذیرشها در دانشگاه آزاد، ماشینی انجام می شود و این اخبار بر اساس شایعاتی که در اذهان وجود دارد، منتشر می شود.

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آژاد، تاکید کرد: قرار نیست سرنوشت یک دانشجو به خاطر فردی دیگر در معرض خطر قرار گیرد چون دینشان به گردنم می افتد و به هیچ عنوان هیچ کس حتی رئیس دانشگاه آزاد و نه مسئول دیگری نه دستوری صادر کرده و نه من قبول می کنم.

علوی فاضل معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آژاد اسلامی گفت: خیال همه صد در صد راحت باشد که چنین تخلفی هیچ گاه اتفاق نمی افتد، اگر تخلفی که جرم محسوب می شود، رخ دهد با آن برخورد می شود و در صورتی که فردی در این باره مدرکی دارد، ارائه دهد.

توضیح درباره برخی شایعات درباره پذیرش دکتری دانشگاه آزاد

مطالب پیشنهادی دیگر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

به سایت مرجع آزمون دکتری خوش آمدید

برای دریافت جدیدترین اخبار آزمون دکتری و دریافت آنی نمونه سوالات استعداد تحصیلی و زبان عمومی دکتری همراه با پاسخ های تشریحی ایمیل خود را وارد کنید