راه‌اندازی ۲ رشته جدید دکتری در دانشکده بهداشت کرمانشاه

کرمانشاه- رئیس دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: مجوز لازم برای راه‌اندازی ۲ رشته آمار زیستی و مهندسی بهداشت در مقطع دکتری این دانشگاه اخذ شده و از نیمه دوم امسال دانشجو جذب می‌کنیم.

یحیی پاسدار ظهر امروز دوشنبه در نشستی با مسئولان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه که به منظور بررسی مشکلات دانشکده بهداشت کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: در راستای توسعه سطع علمی دانشکده بهداشت و ایجاد رشته‌های نوین تحصیلات تکمیلی، به زودی ۲ رشته آمار زیستی و مهندسی بهداشت در مقطع دکتری در دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه راه‌اندازی خواهد شد.

رئیس دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه افزود: امسال ۲۰۰ دانشجوی جدید در این دانشکده پذیرش شدند که با احتساب ۸۰۰ دانشجوی در حال تحصیل تعداد دانشجویان این دانشکده به ۱۰۰۰ نفر می‌رسد.

پاسدار بیان کرد: هم اکنون ۵ رشته مقطع کارشناسی، ۷ رشته مقطع ارشد و به زودی نیز امکان تحصیل در ۲ رشته دکتری برای دانشجویان فراهم و تمام تلاش ما راه‌اندازی رشته‌های تحصیلات تکمیلی در این دانشکده است.

وی در پایان گفت: استانداری مبلغ ۷۰۰ میلیون تومان اعتبار جهت حمایت از پروژه‌های دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه مساعدت کرده و دانشگاه نیز ۸۰۰ میلیون تومان به ما اختصاص داده است.

لینک خبر

راه‌اندازی ۲ رشته جدید دکتری در دانشکده بهداشت کرمانشاه

مطالب پیشنهادی دیگر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

به سایت مرجع آزمون دکتری خوش آمدید

برای دریافت جدیدترین اخبار آزمون دکتری و دریافت آنی نمونه سوالات استعداد تحصیلی و زبان عمومی دکتری همراه با پاسخ های تشریحی ایمیل خود را وارد کنید