زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری

حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج پذیرفته‌شدگان مرحله تکمیل ظرفیت آزمون دکتری نیمه‌متمرکز سال ۹۲ در ساعت ۱۸ امروز چهارشنبه خبر داد.

وی در گفت‌وگو با فارس با اشاره به اعلام نتایج مرحله تکمیل ظرفیت آزمون دکتری نیمه متمرکز سال ۹۲ گفت: بر اساس برنامه ‌زمانی پیش‌بینی شده فهرست اسامی بیش از ۷ هزار نفر معرفی شدگان چند برابر ظرفیت مرحله تکمیل ظرفیت دوره دکتری نیمه متمرکز ۹۲ برای شرکت در مصاحبه به همراه کارنامه مذکور از ساعت ۱۸ امروز چهارشنبه ۱۵ آبان بر سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می‌گیرد.

حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور افزود: آن دسته از داوطلبانی که در یک یا چند کد رشته محل تحصیلی (حداکثر ۵ کد رشته محل) از رشته امتحانی ذی‌ربط در ردیف معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت برای شرکت در مصاحبه قرار گرفته‌اند، ضرورت دارد با توجه به برنامه زمانی که به همراه اطلاعیه فهرست اسامی بر روس سایت سازمان قرار می‌گیرد، با به همراه داشتن مدارک اعلام شده و سایر مراحل پذیرش به دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی مراجعه کنند.

حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در ادامه خاطرنشان کرد: بدیهی است عدم مراجعه در مراحل مصاحبه به منزله انصراف از پذیرش در کد رشته یا کد رشته محل‌های انتخابی تلقی می‌شود.

وی همچنین تاکید کرد: نظر به اینکه برخی از دانشگاه‌ها و مؤسسات علاوه بر توضیحات بیشتر درباره مدارک لازم برای مصاحبه و همچنین زمان و محل حضور برای مصاحبه، اطلاع‌رسانی لازم را در سایت خود انجام داده‌اند، لذا به داوطلبان توصیه می‌شود که حتما به وب‌ سایت مؤسسه‌ای که در آن پذیرفته شده‌اند، به منظور کسب اطلاعات تکمیلی مراجعه کنند.

زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری

مطالب پیشنهادی دیگر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

به سایت مرجع آزمون دکتری خوش آمدید

برای دریافت جدیدترین اخبار آزمون دکتری و دریافت آنی نمونه سوالات استعداد تحصیلی و زبان عمومی دکتری همراه با پاسخ های تشریحی ایمیل خود را وارد کنید