اعلام زمان مصاحبه دکتری ۹۴ دانشگاه شریف

زمان مصاحبه حضوری آزمون نیمه متمرکز دکتری سال۱۳۹۴ در دانشگاه صنعتی شریف اعلام شد.

اعلام زمان مصاحبه دکتری ۹۴ دانشگاه شریف

دانشگاه صنعتی شریف با صدور اطلاعیه ای در خصوص  زمان مصاحبه دکتری 94 دانشگاه شریف را اعلام کرد:

دراین راستا به اطلاع کلیه داوطلبان آزمون  نیمه متمرکز دکتری سال ۹۴ می رساند، تاریخ مصاحبه حضوری علمی، در دانشکده و گروه های فنی مهندسی، علوم ریاضی، فلسفه علم، مدیریت واقتصاد، شیمی و فیزیک در روزهای یکشنبه و دوشنبه ۲۴ و ۲۵ خرداد ۹۴ خواهد بود.

پژوهشکده علوم فناوری نانو در روز سه شنبه ۲۶ خرداد ۹۴ اجرا می شود. جزئیات بیشتر در اطلاعیه های بعدی به اطلاع دانشجویان خواهد رسید.

همچنین دانشکده علوم ریاضی دانشگاه صنعتی شریف طی اطلاعیه ای در رشته ریاضی، در هر دو کدرشته ریاضی محض و ریاضی کاربردی و در کلیه زمینههای تخصصی این دو کدرشته برای سال تحصیلی 1394 از طریق آزمون دکتری سازمان سنجش آموزش کشور با توجه به مقررات و اولویتهای مربوطه دانشجو دکتری میپذیرد.» «به خصوص در کد رشته ریاضی محض (2233) زمینههای تخصصی به هیچوجه محدود به زمینههای جبر، آنالیز و هندسه نبوده و داوطلبین میتوانند با انتخاب نزدیکترین کد رشته محل و مشخص کردن زمینه تخصصی مورد نظر، در کاربرگ ثبت نام مربوط به دانشکده علوم ریاضی در این آزمون شرکت نمایند.

لینک خبر

اعلام زمان مصاحبه دکتری ۹۴ دانشگاه شریف

مطالب پیشنهادی دیگر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

به سایت مرجع آزمون دکتری خوش آمدید

برای دریافت جدیدترین اخبار آزمون دکتری و دریافت آنی نمونه سوالات استعداد تحصیلی و زبان عمومی دکتری همراه با پاسخ های تشریحی ایمیل خود را وارد کنید