سئوالات آزمون دکتری94 دوشنبه منتشر می شود

سئوالات آزمون دكتري تخصصي (Ph.D) نيمه متمركز سال ۱۳۹۴ روز دوشنبه ۱۸ اسفندماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد و کلید اولیه آزمون در ۲۵ اسفندماه منتشر می شود.

 داوطلبان شركت كننده در آزمون دكتري تخصصی (Ph.D) نيمه متمركز سال ۱۳۹۴ می توانند سئوالات هر يك از كد رشته­ هاي امتحاني آزمون را از ساعت ۱۸ روز دوشنبه ۱۸ اسفندماه بر روي سايت سازمان سنجش مشاهده کنند.

كليد اوليه سوالات آزمون دکتری از روز دوشنبه ۲۵ اسفندماه بر روي سايت قرار مي­ گيرد و  داوطلبان مي­ توانند هرگونه مطلبي در خصوص سوالات و كليد آزمون دارند، از روز سه شنبه ۲۶ تا ۲۹ اسفند منحصراً از طريق «سيستم پاسخگويي الكترونيكي» به سازمان سنجش ارسال کنند.

همچنین فرم نظرسنجي از داوطلبان شرکت کننده در آزمون ورودي دوره دکتري (نيمه متمرکز) سال ۹۴ بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته است.

این نظرسنجی در جهت بهبود و ارتقاء كيفي حوزه هاي برگزاري آزمون انجام می گیرد و از نظرات داوطلبان به عنوان معتبرترين منبع اخذ داده و اطلاعات براي ارزيابي حوزه ها استفاده می شود.

داوطلبان با ورود به سایت سازمان سنجش و بر اساس شماره پرونده (زمان ثبت نام) و شماره داوطلبي و جستجو بر اساس مشخصات فردي می توانند نسبت به تکميل پرسشنامه پيوست اقدام کنند. 

سئوالات آزمون دکتری94 دوشنبه منتشر می شود

مطالب پیشنهادی دیگر :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

به سایت مرجع آزمون دکتری خوش آمدید

برای دریافت جدیدترین اخبار آزمون دکتری و دریافت آنی نمونه سوالات استعداد تحصیلی و زبان عمومی دکتری همراه با پاسخ های تشریحی ایمیل خود را وارد کنید