سئوالات آزمون دکتری94 دوشنبه منتشر می شود

سئوالات آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) نیمه متمرکز سال ۱۳۹۴ روز دوشنبه ۱۸ اسفندماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد و کلید اولیه آزمون در ۲۵ اسفندماه منتشر می شود.

 داوطلبان شرکت کننده در آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) نیمه متمرکز سال ۱۳۹۴ می توانند سئوالات هر یک از کد رشته­ های امتحانی آزمون را از ساعت ۱۸ روز دوشنبه ۱۸ اسفندماه بر روی سایت سازمان سنجش مشاهده کنند.

کلید اولیه سوالات آزمون دکتری از روز دوشنبه ۲۵ اسفندماه بر روی سایت قرار می­ گیرد و  داوطلبان می­ توانند هرگونه مطلبی در خصوص سوالات و کلید آزمون دارند، از روز سه شنبه ۲۶ تا ۲۹ اسفند منحصراً از طریق «سیستم پاسخگویی الکترونیکی» به سازمان سنجش ارسال کنند.

همچنین فرم نظرسنجی از داوطلبان شرکت کننده در آزمون ورودی دوره دکتری (نیمه متمرکز) سال ۹۴ بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته است.

این نظرسنجی در جهت بهبود و ارتقاء کیفی حوزه های برگزاری آزمون انجام می گیرد و از نظرات داوطلبان به عنوان معتبرترین منبع اخذ داده و اطلاعات برای ارزیابی حوزه ها استفاده می شود.

داوطلبان با ورود به سایت سازمان سنجش و بر اساس شماره پرونده (زمان ثبت نام) و شماره داوطلبی و جستجو بر اساس مشخصات فردی می توانند نسبت به تکمیل پرسشنامه پیوست اقدام کنند. 

سئوالات آزمون دکتری94 دوشنبه منتشر می شود

مطالب پیشنهادی دیگر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

به سایت مرجع آزمون دکتری خوش آمدید

برای دریافت جدیدترین اخبار آزمون دکتری و دریافت آنی نمونه سوالات استعداد تحصیلی و زبان عمومی دکتری همراه با پاسخ های تشریحی ایمیل خود را وارد کنید