شرایط شرکت در تکمیل ظرفیت دکتری 93 دانشگاه آزاد

نتایج مرحله اول دوره دکتری تخصصی (PHD) دانشگاه آزاد اسلامی ۱۴:۰۰ اعلام شد.
دکتر ناصر اقبالی با اعلام این خبر به روابط عمومی مرکز آزمون گفت:
نتایج مرحله اول دوره های با آزمون و بدون آزمون دکتری داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت www.azmoon.com از وضعیت خود مطلع شوند.
دکتر ناصر اقبالی رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی در خصوص زمان دعوت به مصاحبه پذیرفته شدگان گفت: مصاحبه های دوره دکتری از اواسط خرداد ماه آغاز خواهد شد که جدول زمان بندی آن از طریق سایت www.azmoon.net اعلام خواهد شد.
رییس مرکز آزمون درخصوص افزایش تعداد رشته ها نسبت به سال قبل گفت: سیاستگذاری در دانشگاه بر ایجاد رشته هایی است که مورد نیاز کشور می باشد. بر این اساس در سال ۹۲ در مقطع دکتری در ۱۷۶ رشته پذیرش داشتیم و امسال رشته ها به ۱۹۶ رشته افزایش یافته است.
شرایط شرکت در تکمیل ظرفیت دکتری 93 دانشگاه آزاد
وی در مورد سهمیه اعضای هیأت علمی گفت: نتایج قطعی متقاضیان استفاده از سهمیه اعضای هیأت علمی برای داوطلبانی که حائز شرایط بوده و سوابق آنها به تأیید مرکز امور هیأت علمی سازمان مرکزی برسد، در شهریورماه اعلام خواهد شد.
دکتر ناصر اقبالی رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی در پایان گفت: زمان اعلام نتایج قطعی آزمون دکتری تخصصی شهریور ماه سال جاری خواهد بود.
شرایط شرکت در تکمیل ظرفیت دکتری 93 دانشگاه آزاد
دکتر ناصر اقبالی رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی در مورد نسبت جنسی نتایج مرحله اول گفت:
در آزمون دکتری امسال ۷۱۲۷۱ نفر شرکت کردند که از این تعداد ۲۶۸۲۱ زن و ۴۴۴۵۰ مرد بودند، که در نتایج اولیه نسبت جنسی دعوت شدگان به مصاحبه ۳۸% را خانم ها و ۶۲% را آقایان تشکیل می دهند.
شرایط شرکت در تکمیل ظرفیت دکتری 93 دانشگاه آزاد

مطالب پیشنهادی دیگر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

به سایت مرجع آزمون دکتری خوش آمدید

برای دریافت جدیدترین اخبار آزمون دکتری و دریافت آنی نمونه سوالات استعداد تحصیلی و زبان عمومی دکتری همراه با پاسخ های تشریحی ایمیل خود را وارد کنید