صحبت های سرپرست دانشگاه آزاد درباره قبول شدگان دکتری که از تحصیل محروم شده‌اند

سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی روز شنبه در نخستین نشست خبری خود گفت که تمامی قبول‌شدگان مقطع دکتری که از تحصیل محروم شده‌اند، می‌توانند به شکل مشروط  ثبت‌نام کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر، حمید میرزاده که به تازگی جانشین فرهاد دانشجو شده است، گفت: «دانشجوی ستاره دار برای ما معنا ندارد و دلیل نمی شود فرزندان کشورمان با بهانه های سست و به علت فعالیت ها و گرایش های سیاسی که دارند از تحصیل محروم شوند.»

میرزاده درباره علت برکناری فرهاد دانشجو از ریاست دانشگاه آزاد، به تغییر دولت و ضرورت همکاری دانشگاه‌ آزاد با وزارت علوم اشاره کرد.

فرهاد دانشجو  که برادرش در دولت احمدی‌نژاد، وزارت علوم را به عهده داشت، دو سال پیش بعد از کشمکشی طولانی با هیات امنای دانشگاه‌ آزاد به ریاست هاشمی رفسنجانی، به عنوان رئیس دانشگاه‌ آزاد انتخاب شده بود.

میرزاده در ۲۷ شهریور ۱۳۹۲ با رأی شش تن از هیئت امنای دانشگاه آزاد، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شد

او در سال ۱۳۸۶ با دعوت هاشمی رفسنجانی رئیس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی و با تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی به عنوان عضو هیات موسس دانشگاه آزاد اسلامی و دبیر این هیات و با تصویب هیات موسسبه به عضویت هیات امنای دانشگاه درآمد و در این مجموعه علمی – که بزرگ ترین دستآورد علمی فرهنگی انقلاب اسلامی و بزرگ ترین دانشگاه حضوری جهان است – فعالیت دارد. «بررسی پژوهش ایران در سالهای برنامه پنج ساله چهارم توسعه کشور برای تمام بخشهای خصوصی و دولتی» برای اولین بار بعنوان یک طرح ملی و تهیه اساسنامه جدید دانشگاه آزاد اسلامی از اقدامات مهمی بود که در دبیرخانه هیات موسس دانشگاه آزاد اسلامی انجام شد.

اخیراً نیز موفق گردید٬ با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی و دفتر ریاست هیات امنای آیین نامه تشکیل هیاتهای امنای استان‌ها و نیز برنامه پنج ساله ۱۳۹۴-۱۳۹۰ و برنامه استراتژیک دانشگاه آزاد اسلامی تا افق ۱۴۰۴ را تهیه و تدوین کرده و به تصویب هیات موسس و هیات امنای دانشگاه برساند

 

صحبت های سرپرست دانشگاه آزاد درباره قبول شدگان دکتری که از تحصیل محروم شده‌اند

مطالب پیشنهادی دیگر :

One thought on “صحبت های سرپرست دانشگاه آزاد درباره قبول شدگان دکتری که از تحصیل محروم شده‌اند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

به سایت مرجع آزمون دکتری خوش آمدید

برای دریافت جدیدترین اخبار آزمون دکتری و دریافت آنی نمونه سوالات استعداد تحصیلی و زبان عمومی دکتری همراه با پاسخ های تشریحی ایمیل خود را وارد کنید