عادل فردوسی‌پور: در دوره دکتری شاگرد استاد عماد افروغ‌ هستم

مجری و کارشناس برنامه نود که در مقطع دکتری شاگرد عماد افروغ است، در مراسم رونمایی از کتاب‌های جدید این جامعه‌شناس گفت: علاقه آقای دکتر افروغ در دنبال کردن مسائل مختلف واقعاً ستودنی است. من واژه استاد و فرهیخته را برازنده ایشان می‌دانم.

به گزارش خبرنگار آیین و اندیشه خبرگزاری فارس، دو اثر جدید عماد افروغ «توحیدگرایی و صلح» و «فریادهای خاموش روز نگاشت تنهایی» عصر روز گذشته (دوشنبه پنجم خرداد ماه) با حضور حجج اسلام حمیدرضا پارسانیا، محسن الویری و کریم خان‌محمدی اعضای هیأت علمی دانشگاه باقرالعلوم(ع)، سیدهادی حسینی نماینده مردم قائمشهر، جویبار، سوادکوه، روبرت بیگلریان نماینده مردم ارامنه در مجلس شورای اسلامی و عادل فردوسی‌پور در فرهنگسرای شفق رونمایی شد.

فردوسی‌پور در این مراسم در سخنان کوتاهی با اشاره به اینکه در مقطع دکتری به عنوان شاگرد در خدمت عماد افروغ است، گفت: من بیشتر درباره خود آقای دکتر افروغ صحبت می‌کنم، وی در یک مقطع با دیدگاه خاصی از نمایندگان مجلس بود و بعد از آن در برنامه پارک ملت، جنجال‌هایی که چند هفته برنامه 90 را آرام کرد و وی با برنامه پارک ملت کل شهر را بهم ریخت، بنده خدا بسیار ناحق اذیت شد.

فردوسی‌پور ادامه داد:

قبلاً می‌دانستم خیلی بی‌سواد هستم، اما از زمانی که سر کلاس دکتر افروغ آمدم، به این نتیجه رسیدم که واقعاً این قیاس مع‌ الفارق است و تسلط، ‌دانش و علاقه آقای دکتر افروغ در دنبال کردن مسائل و جنبه‌های مختلف واقعاً ستودنی است.

فردوسی‌پور بیان داشت:

من واژه استاد و فرهیخته را برازنده ایشان می‌دانم، نه به خاطر اینکه به من نمره بدهند یا ندهند، واقعاً فکر می‌کنم آقای حیدری و سایر دوستان که در این دوره با هم هستیم، همه به نوعی به دانش و فرهیختگی و متانت آقای دکتر افروغ اذعان دارند و از آشنایی با ایشان بسیار خرسندم.

 

به ترتیب از راست: حجت‌الاسلام پارسانیا، دکتر افروغ، حجت‌الاسلام خان‌محمدی

 

 

عادل فردوسی‌پور: در دوره دکتری شاگرد استاد عماد افروغ‌ هستم

مطالب پیشنهادی دیگر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

به سایت مرجع آزمون دکتری خوش آمدید

برای دریافت جدیدترین اخبار آزمون دکتری و دریافت آنی نمونه سوالات استعداد تحصیلی و زبان عمومی دکتری همراه با پاسخ های تشریحی ایمیل خود را وارد کنید