فرصت تحقیقاتی برای ۸۴ دانشجوی دکتری دانشگاه صنعتی فراهم است

اصفهان – معاون آموزشی دانشگاه صنعتی اصفهان گفت: فرصت تحقیقاتی در خارج از کشور و به مدت شش ماه برای ۸۴ دانشجوی مقطع دکتری از سوی دانشگاه صنعتی اصفهان فراهم شده است.

 قاسم مصلحی ظهر سه شنبه در نشست خبری مسئولان دانشگاه صنعتی اصفهان با اصحاب رسانه اظهار داشت: آمار قبولی دانشجویان کارشناسی ارشد این دانشگاه امسال ۸۶۰ نفر و تعداد فارغ التحصیلان در این مقطع ۹۳۳ نفر بوده است.

وی از ارائه فرصت های تحقیقاتی برای دانشجویان دکتری خبر داد و گفت: امسال برای اعزام ۸۴ نفر از دانشجویان مقطع دکترا به خارج از کشور طی مدت شش ماه به منظور فرصت تحقیقاتی سهمیه داریم.

معاون آموزشی دانشگاه صنعتی اصفهان با اشاره به اینکه اگر امروز دانشگاه صنعتی اصفهان جزو دانشگاه‌های برتر قرار گرفته به دلیل اعتبار آموزشی آن است، افزود: کیفیت بالای آموزش در دانشگاه صنعتی اصفهان را مدیون کار شبانه روزی هستیم که نمی توان آن را سخت گیری دانست.

وی به کمیته شادابی و ارتقای انگیزه دانشجویان اشاره کرد و ادامه داد: برای تلطیف فضای دانشگاه اقدام به راه اندازی این کمیته و همچنین برگزاری کلاس‌های فراگیری مهارت آموزی به صورت اجباری برای دانشجویان کردیم.

مصلحی اظهار داشت: دوره‌های توانمندسازی و مهارت افزایی دانشجویان از بهمن ماه سال قبل راه‌اندازی شد که در شش ترم ادامه دارد. در ترم اول مهارت‌های اساسی زندگی از جمله خود آگاهی، همدلی، برقراری ارتباط موثر فردی و در ترم دوم تفکر خلاق، فکر نقادانه و غیره برپا می شود و ۳۱ گروه مهارت طی شش ترم به دانشجویان آموزش داده می‌شود.

وی گفت: در این دوره ها مهارت هایی همچون فنی، برق، ساختمان، برق صنعتی، خیاطی، آشپزی، تجارت الکترونیک، عکاسی، بازاریابی، روحیه تعامل و همچنین مهارت‌های شغلی و آشنایی دانشجویان با قوانین کار و تامین اجتماعی و مالیات آموزش داده می‌شود.

فرصت تحقیقاتی برای ۸۴ دانشجوی دکتری دانشگاه صنعتی فراهم است

مطالب پیشنهادی دیگر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به سایت مرجع آزمون دکتری خوش آمدید

برای دریافت جدیدترین اخبار آزمون دکتری و دریافت آنی نمونه سوالات استعداد تحصیلی و زبان عمومی دکتری همراه با پاسخ های تشریحی ایمیل خود را وارد کنید