فشار برخی نهادها به مجلس درباره طرح سنجش و پذیرش دانشجو

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از فشار برخی نهادها به مجلس درباره طرح سنجش و پذیرش دانشجو خبر داد و گفت: امیدواریم این موضوع تبدیل به یک حاشیه‌سازی سیاسی در کشور نشود.

محمدمهدی زاهدی نماینده مردم کرمان و رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی  اعلام کرد: در رابطه با طرح سنجش و پذیرش دانشجو برای تحصیلات تکمیلی فشار زیادی توسط برخی از نهادها به مجلس وارد شده است.

وی افزود: آنان به دنبال این هستند که از طرح مذکور اشکالات قانون اساسی بگیرند و یا بگویند این طرح با سیاست‌های کلی نظام مغایرت دارد.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس همچنین گفت: امیدواریم این موضوع در یک فضای کاملا‌ً منطقی و علمی حل و فصل شود و نیازی نباشد که تبدیل به یک حاشیه‌سازی سیاسی در کشور نشود.

به گزارش فارس، بررسی طرح سنجش و پذیرش دانشجو در صحن علنی مجلس شورای اسلامی پایان یافته و این طرح برای تطبیق با قانون اساسی و شرع مقدس اسلام به شورای نگهبان ارسال شده است اما هنوز شورای نگهبان درباره طرح سنجش و پذیرش دانشجو اعلام‌نظر نکرده است.

فشار برخی نهادها به مجلس درباره طرح سنجش و پذیرش دانشجو

مطالب پیشنهادی دیگر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

به سایت مرجع آزمون دکتری خوش آمدید

برای دریافت جدیدترین اخبار آزمون دکتری و دریافت آنی نمونه سوالات استعداد تحصیلی و زبان عمومی دکتری همراه با پاسخ های تشریحی ایمیل خود را وارد کنید