لزوم تعیین ظرفیت دکتری شهریه ای از سوی دانشگاهها

دکتر میلی منفرد در نخستین گردهمایی کارشناسان هیئت های امنای دانشگاهها، مؤسسات آموزش عالی، مراکز پژوهشی و فناوری از دانشگاه ها خواست ظرفیت دوره‌های نوبت دوم و پردیس های خودگردان را اعلام کنند

دکتر میلی منفرد معاون آموزشی وزیر علوم تحقیقات و فناوری در نخستین گردهمایی کارشناسان هیئت های امنای دانشگاهها، مؤسسات آموزش عالی، مراکز پژوهشی و فناوری از دانشگاه ها خواست ظرفیت دوره‌های نوبت دوم و پردیس های خودگردان را اعلام کنند.

وی با اشاره به بخشنامه ارسالی به دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی در خصوص ظرفیت پذیرش دانشجو در دوره روزانه دکترا افزود: هیئت امنا دانشگاه می تواند در این زمینه تصمیم بگیرد و درخصوص دوره های نوبت دوم و پردیس های خودگردان نیز می توانند حداکثر به همین تعداد که در دوره های روزانه دانشجو پذیرش می کنند اعلام ظرفیت کنند.

لزوم تعیین ظرفیت دکتری شهریه ای از سوی دانشگاهها

ا اشاره به اینکه در حال گذار از حاکمیت رویکرد توسعه کمی به توسعه کیفی در آموزش عالی هستیم گفت: در کیفیت بخشی به آموزش عالی، تعریف مأموریت ها، اهداف و راهبردهای توسعه آموزش عالی نقش به سزایی دارد .

لزوم تعیین ظرفیت دکتری شهریه ای از سوی دانشگاهها

مطالب پیشنهادی دیگر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

به سایت مرجع آزمون دکتری خوش آمدید

برای دریافت جدیدترین اخبار آزمون دکتری و دریافت آنی نمونه سوالات استعداد تحصیلی و زبان عمومی دکتری همراه با پاسخ های تشریحی ایمیل خود را وارد کنید