مشکلات شهریه دانشگاه پیام نور برطرف شد

بلاخره اعتراض ها به افزایش دو برابری شهریه ورودی های جدید مقطع دکتری دانشگاه پیام نور نتیجه داد:

معاون اداری مالی دانشگاه پیام نور گفت: بر اساس دستور ویژه رئیس دانشگاه، مشکلات شهریه دانشجویان دانشگاه پیام نور برطرف شد.

فرشاد ابراهیم پور در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: رئیس دانشگاه پیام نور با موافقت سرپرست وزارت علوم تحقیقات و فناوری مقرر کرد شهریه ورودی های 91 و 92 در مقطع دکتری مشابه دانشجویان ورودی قبل از 90 پرداخت شود.

به گزارش مهر، قبول شدگان کنکور دکتری امسال در دانشگاه پیام نور نسبت به افزایش چندبرابری شهریه های این دانشگاه اعتراض داشتند و اعتراض خود را طی نامه ای به سرپرست وزارت علوم نیز ارسال کرده بودند براساس اظهارات این دانشجویان، دانشگاه پیام نور بدون اطلاع قبلی اقدام به افزایش 100 درصدی شهریه کرده بود که دانشجویان پس از قبولی با آن مواجه شده بودند.

این دانشجویان در صورت انصراف از دانشگاه، از کنکور سال بعد دکتری محروم می شدند لذا ناچار به پرداخت این رقم شهریه که حدود 40 میلیون تومان بود، بودند.

دکتر توفیقی هم در همین راستا چندی پیش قول رسیدگی به وضعیت این دانشجویان را داده بود.

خبرگزاری مهر وضعیت این پذیرفته شدگان کنکور را با دقت از مسئولان دانشگاه و وزارت علوم پی گیری می کرد که در نهایت منجر به تصمیم تازه ای از سوی مسئولان دانشگاه پیام نور شد.

منبع

مشکلات شهریه دانشگاه پیام نور برطرف شد

مطالب پیشنهادی دیگر :

2 thoughts on “مشکلات شهریه دانشگاه پیام نور برطرف شد

 • سپتامبر 29, 2013 at 6:13 ق.ظ
  Permalink

  آیا دانشجویانی که در مرحله تکمیل ظرفیت وارد دانشگاه می شوند نیز مشمول 15 درصد افزایش هستند یا اینکه آنها همان 100 درصد افزایش را باید تحمل کنند

  Reply
  • سپتامبر 29, 2013 at 2:16 ب.ظ
   Permalink

   افزایش صد درصدی کلا” منتفی شده و همه همان 15 درصد را در شهریه هایشان افزایش خواهند داشت

   Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

به سایت مرجع آزمون دکتری خوش آمدید

برای دریافت جدیدترین اخبار آزمون دکتری و دریافت آنی نمونه سوالات استعداد تحصیلی و زبان عمومی دکتری همراه با پاسخ های تشریحی ایمیل خود را وارد کنید