موسسه کنفسیوس چین دانشجویان تحصیلات تکمیلی را بورس می کند

موسسه کنفسیوس دولت چین با اعطای تعدادی بورس در مقاطع تحصیلات تکمیلی در رشته تحصیلی زبان چینی برای سال تحصیلی ۲۰۱۸-۲۰۱۷ موافقت کرد.

با توجه به اقدامات و تلاش های صورت گرفته و پیرو مذاکرات دولت چین، موسسه کنفسیوس، با اعطای تعدادی بورس در مقاطع تحصیلات تکمیلی در رشته تحصیلی زبان چینی برای سال تحصیلی ۲۰۱۸-۲۰۱۷ در دوره های مختلف بلند مدت و کوتاه مدت موافقت کرده است.

بر همین اساس و بنا به سیاست‌های اعطایی بورس دول علاقمندان می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتیhttp://Cis.Chinese.cn نسبت به نحوه پذیرش و کسب اطلاعات بیشتر و استعلام اعتبار نام دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از طریق سامانه (grad.saorg.ir)اقدام کنند.

پس از ثبت نام در این سامانه، متقاضیان باید فرم شماره ۱ اطلاعات متقاضیان بورس دول  را پس از تکمیل تا پایـان وقت اداری ۱۰ شهریور ۹۶ برابر با ۱ سپتامبر ۲۰۱۷ به دبیرخانه بورس دول اداره کل بورس و اعزام دانشجویـان وزارت علوم به آدرس پسـت الکترونیـکی ( bdiri@saorg.ir ) ارسال کنند.

بدیهی است پس از پایان مهلت مقرر به هیچ گونه درخواستی ترتیب اثر داده نخواهد شد. این ثبت نام به منزله ثبت نام اولیه بوده و ارزیابی و تایید نهایی پذیرش متعاقباً اعلام خواهد شد.

موسسه کنفسیوس چین دانشجویان تحصیلات تکمیلی را بورس می کند

مطالب پیشنهادی دیگر :

به سایت مرجع آزمون دکتری خوش آمدید

برای دریافت جدیدترین اخبار آزمون دکتری و دریافت آنی نمونه سوالات استعداد تحصیلی و زبان عمومی دکتری همراه با پاسخ های تشریحی ایمیل خود را وارد کنید