نحوه تامین ارز دانشجویان بورس دکتری

 نتايج آزمون متقاضيان بورس داخل در مقطع دکتري، فروردين 93 اعلام مي‌شود.مجتبي صديقي معاون دانشجويي وزير علوم تحقيقات و فناوري در گفتگو با خبرنگار دانشگاهي باشگاه خبرنگاران گفت:

در سال 1392، 677 دانشجوي دکتري از فرصت مطالعاتي استفاده کردند، چنانچه دانشجويان دکتري مي‌توانند شش تا نه ماه فعاليت پژوهشي داشته باشند. البته براي دانشجويان داخل کل هزينه از سوي سازمان امور دانشجويان پرداخت مي‌شود و براي دانشجويان آزاد، 50 درصد هزينه از سوري سازمان امور دانشجويان پرداخت و سپس به بانک جهت دريافت ارز معرفي مي‌شوند.

مجتبي صديقي معاون دانشجويي وزير علوم تحقيقات و فناوري تصريح کرد:

در سال 92 حدود 300 دانشجوي مقطع دکتري داخل که متقاضي بورس داخل بودند، مصاحبه خود را انجام و نتايج آن در فروردين ماه اعلام مي‌شود. وي اظهار داشت: دانشجويان مقطع دکتري با مراجعه به سايت سنباد مي‌توانند اطلاعات و مدارک خود را در سايت جهت بررسي قرار دهند.

مجتبي صديقي معاون دانشجويي وزير علوم تحقيقات و فناوري در ادامه گفت:

کليه دانشجويان داخل که مدارک خود را کامل کرده‌اند، بايد تا ارديبهشت 1393 که سايت باز است، مدارک را در سايت قرار دهند، چنانچه اعلام نياز دانشگاه‌ها صورت مي‌گيرد، چرا که نيازمند برگزاري جلسه خصوصي در اين امر هستيم، البته مسيري که در گذشته جهت اعلام نياز طي مي‌شد، هم اکنون تغيير کرده و تمامي گروه‌ها و اساتيد در تصميم گيري‌ها دخالت دارند.

نحوه تامین ارز دانشجویان بورس دکتری

مطالب پیشنهادی دیگر :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به سایت مرجع آزمون دکتری خوش آمدید

برای دریافت جدیدترین اخبار آزمون دکتری و دریافت آنی نمونه سوالات استعداد تحصیلی و زبان عمومی دکتری همراه با پاسخ های تشریحی ایمیل خود را وارد کنید