همکاری علوم تحقیقات با واحد بین الملل قشم در تحصیلات تکمیلی

تفاهم‌نامه همکاری با هدف ایجاد و برگزاری دوره‌های مشترک کار‌شناسی ارشد و دکتری میان واحد علوم تحقیقات و واحد بین‌الملل قشم دانشگاه آزاد امضا شد.

 نظام پذیرش، اجرای دوره‌ها، تامین استاد و صدور مدارک دانش آموختگان بر اساس ضوابط آموزشی و با هماهنگی گروه‌های آموزشی ذی‌ربط در دو واحد طرف قرارداد صورت خواهد گرفت و محل برگزاری دوره‌های آموزشی در قشم است.

بر اساس این تفاهم‌نامه، واحد علوم و تحقیقات به نحوه برگزاری دوره‌ها نظارت مستمر خواهد داشت و مدارک تحصیلی دانش آموختگان توسط این واحد دانشگاهی صادر می‌شود.

علی عباسپور رئیس واحد علوم و تحقیقات در این خصوص گفت: نحوه پذیرش دانشجو و تعداد دانشجویان کار‌شناسی ارشد و دکتری مورد پذیرش، برحسب ضوابط و مقررات، توسط مرکز آزمون دانشگاه آزاد و با هماهنگی واحد علوم و تحقیقات انجام می شود.

منصور آزاد رئیس واحد قشم دانشگاه آزاد نیز در حاشیه امضای این تفاهم‌نامه افزود: همکاری با واحد علوم و تحقیقات که یکی از بزرگ‌ترین و ممتاز‌ترین مجموعه‌های آموزش عالی کشور و برخوردار از سرمایه‌های علمی ارزشمند انسانی و توانمندی‌های قابل توجه پژوهشی و اجرایی است، فرصت مغتنمی را برای توسعۀ هر چه بیشتر و بهتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد قشم ایجاد خواهد کرد.

download (2)

همکاری علوم تحقیقات با واحد بین الملل قشم در تحصیلات تکمیلی

مطالب پیشنهادی دیگر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

به سایت مرجع آزمون دکتری خوش آمدید

برای دریافت جدیدترین اخبار آزمون دکتری و دریافت آنی نمونه سوالات استعداد تحصیلی و زبان عمومی دکتری همراه با پاسخ های تشریحی ایمیل خود را وارد کنید