معاون پژوهشی وزارت علوم از ارایه نامه ای به دولت برای تامین اعتبار وام ویژه دکتری خبر داد و گفت: دراین نامه 300 میلیارد تومان برای تامین اعتبار وام ویزه دکتری درخواست شده است .

دکتر وحید احمدی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص اختصاص وام ویژه دانشجویان دکتری گفت: بنای ما این است که وام دکتری به همه دانشجویان دکتری ارایه شود.

وی افزود: اما محدویدت اعتبار اقتضاء می کند به تعدادی وام تخصیص یافته و به تعدادی تخصیص نیابد، برهمین اساس وزرای مربوطه در نامه ای از دولت درخواست کمک برای تامین اعتبار وام ویژه دکتری کرده‌اند.

معاون پژوهشی وزارت علوم افزود: دراین نامه از دولت 300 میلیارد تومان اعتبار برای کمک به تامین اعتبار وام ویژه  دکتری درخواست شده است.

وی ادامه داد: آیین نامه پرداخت وام ویژه دکتری تنظیم شده و از طریق صندوق رفاه دانشجویان پرداخت می شود. در آن آیین نامه مشخص کرده ایم که دانشجو از مقطعی که پروپزال وی تصویب می شود، شروع به انجام کار رساله می کند می تواند درخواست خود را برای دریافت وام ارایه کند.

احمدی یادآورشد: این وام درچند مرحله پرداخت می شود.

وی افزود: کف این وام 500 هزارتومان است و دانشجویانی که رساله آنها کاربردی، تقاضا محور و در ارتباط با صنعت باشد 100 هزارتومان نیز اضافه دریافت می کنند. یعنی 600 هزارتومان دریافت می کنند.

معاون وزیر علوم ادامه داد: با توجه به محدودیت هایی که وجود دارد و اینکه تعدادی از دانشجویان باید به دلیل کمبود منابع فیلتر شوند، یک سری امتیاز مانند مقاله و معدل برای ارائه وام مورد توجه قرار می گیرد. اما در کل بنای مااین است که این وام به همه پرداخت شود.

مطالب پیشنهادی دیگر :


3 Comments

محسن · دی ۱۶, ۱۳۹۳ at ۵:۱۸ ب.ظ

با سلام. خیلی دندون گیره من حتما خودمو میکشم که بتونم بگیرمش چون نقطه ی عطفی تو روند پیشرفت رساله دکتری و حتی تو پیشرفت زندگیمه. تو رو خدا حتما به من بدین چون من و این همه خوشبختی محااااااااااله!

رضا · دی ۱۸, ۱۳۹۳ at ۷:۳۷ ق.ظ

با سلام
جهت اجرا کردن پایانامه کشاورزی نیاز به 8 تا 10 میلیون تومان است نمیدونم اقایان خوابند یا دارن منت میزارن با این مبلغ وام که ادامس هم نمیاد.

خوشنام · مهر ۳, ۱۳۹۴ at ۲:۲۸ ب.ظ

هههههه
واماي سه ميليارديشون به کساي ديگه ميرسه به ما دکتري پونصد تومن پول چند کيلو ميوس
که انرژي بگيري شروع کني

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Related Posts

آزمون دکتری

آغاز ثبت نام وام ضروری ویژه دکتری از ۱ مرداد

ثبت نام وام ضروری ویژه دکتری از یک مرداد ۹۵ آغاز می شود و تا ۱۵ مرداد ۹۶ ادامه خواهد داشت. مطالب پیشنهادی دیگر :کتاب استعدادتحصيلی ويژه آزمون دکتریثبت‌نام آزمون دکتري سال آينده از 4 Read more…

آزمون دکتری

ابلاغ بخشنامه ساماندهی امور داوری پایان نامه ارشد و دکتری حرفه ای

معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی بخشنامه ساماندهی امور داوری پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری حرفه ای را ابلاغ کرد مطالب پیشنهادی دیگر :آخرین مهلت ثبت‌نام دکتری پژوهش محور دانشگاه آزاد طرح Read more…

آزمون دکتری

کسب رتبه ۱۳۱ دانشگاه آزاد درپایگاه ESI

مدیرکل گسترش علم و علم سنجی از آخرین به روزرسانی پایگاه استنادی  و ارتقا رتبه دانشگاه آزاد اسلامی در این پایگاه خبر داد مطالب پیشنهادی دیگر :رشته جدید دکتری در دانشگاه آزاد اسلامی گرگانفهرست رشته‌های Read more…

به سایت مرجع آزمون دکتری خوش آمدید

برای دریافت جدیدترین اخبار آزمون دکتری و دریافت آنی نمونه سوالات استعداد تحصیلی و زبان عمومی دکتری همراه با پاسخ های تشریحی ایمیل خود را وارد کنید