توسط صندوق رفاه دانشجویان دستورالعمل پرداخت وام ویژه دانشجویان روزانه دکترا اعلام شد

صندوق رفاه دانشجویان دستورالعمل پرداخت وام ویژه دانشجویان روزانه دکترا را به دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها و موسسات زیر مجموعه خود ارسال و از آنها خواست تا لیست دانشجویان دارای شرایط را به این صندوق اعلام کنند. 

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم دستورالعمل و فرم‌های پرداخت وام ویژه دانشجویان روزانه دکترا را به دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها و موسسات زیر مجموعه خود ارسال و از آنها خواست تا لیست دانشجویان دارای شرایط را به این صندوق اعلام کنند. بنابراین گزارش، طبق اعلام صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم تنها به دانشجویانی که حداقل 2سال تحصیلی به فراغت از تحصیل آنها باقی مانده باشد، وام تعلق می‌گیرد. همچنین دریافت‌کنندگان پژوهانه و دانشجویانی که بدهی معوقه به صندوق رفاه دانشجویان نیز نمی‌توانند از این وام استفاده کنند. لازم به ذکر است، پرداخت وام پس از بررسی لیست و استعلام از مراجع ذیصلاح صورت می‌گیرد و ثبت‌نام دانشجویان و ارسال لیست توسط دانشگاه‌ها به صندوق رفاه به منزله موافقت با پرداخت وام نیست. 

توسط صندوق رفاه دانشجویان دستورالعمل پرداخت وام ویژه دانشجویان روزانه دکترا اعلام شد

مطالب پیشنهادی دیگر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

به سایت مرجع آزمون دکتری خوش آمدید

برای دریافت جدیدترین اخبار آزمون دکتری و دریافت آنی نمونه سوالات استعداد تحصیلی و زبان عمومی دکتری همراه با پاسخ های تشریحی ایمیل خود را وارد کنید