پایان مصاحبه دکترای دانشگاه آزاد تا آخر مردادماه

مصاحبه دکترای دانشگاه آزاد

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد گفت: مصاحبه های داوطلبین ۲۱۵ رشته دکترای پژوهش محور تا پایان مرداد ماه به اتمام می رسد.

مجتبی علوی فاضل در گفتگو با مهر، در خصوص مصاحبه های دکتری دانشگاه آزاد گفت: از مجموع ۲۱۵ رشته و گرایش تخصصی مصاحبه های ۴۳ آزمون دکتری آغاز شده و داوطلبین با مراجعه به سایت azmoon.net می توانند از روز و ساعت مصاحبه ها اطلاع پیدا کنند.

وی افزود: داوطلبین دیگر رشته ها که منتظر اعلام زمان و تاریخ مصاحبه از سوی گروه های تخصصی هستند، می توانند از طریق همین سامانه اطلاعات لازم را کسب کنند و تعیین وقت مصاحبه نیازمند برنامه ریزی گروه ها و اساتید برای مصاحبه است. تا پایان مرداد ماه تمام مصاحبه های ۱۱۱ هزار داوطلب دکتری در کل کشور به اتمام می رسد.

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد در پاسخ به این سوال که چه برنامه ای برای داوطلبین غایب برای مصاحبه دکتری دارید، گفت: داوطلبینی که به دلایل موجه مانند غیبت استاد راهنما و یا حضور در حج عمره و … در مصاحبه دکترای پژوهش محور غایت بودند درخواست ها و دلیل غیبتشان را ارسال کردند و پس از بررسی های صورت گرفته این امکان فراهم شده تا در مصاحبه مجدد شرکت کنند.

علوی فاضل با بیان اینکه برای همه داوطلبین به شماره موبایلی که در سامانه ثبت کرده اند پیامک اطلاع رسانی ارسال می شود، گفت: تعداد غایبین و جاماندگان از مصاحبه زیاد نیست و در برخی از رشته ها حدود ۳ نفر و در برخی از رشته ها هم ۱۰ تا ۱۲ نفر غیبت داشتند که جلسه مصاحبه مجدد برای آنها برگزار می شود.

پایان مصاحبه دکترای دانشگاه آزاد تا آخر مردادماه

مطالب پیشنهادی دیگر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

به سایت مرجع آزمون دکتری خوش آمدید

برای دریافت جدیدترین اخبار آزمون دکتری و دریافت آنی نمونه سوالات استعداد تحصیلی و زبان عمومی دکتری همراه با پاسخ های تشریحی ایمیل خود را وارد کنید