پذیرش بدون آزمون دکتری در دانشگاه قم

پذیرش بدون آزمون دکتری در دانشگاه قم

دانشگاه قم برای نیمسال اول سال تحصیلی ۹۵ – ۱۳۹۴ در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری (Ph.D) از میان داوطلبان استعداد درخشان، دانشجو می پذیرد.

به گزارش خبرنگار مهر،  در اجرای «آیین نامه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره تحصیلی دکتری تخصصی، (ابلاغ شماره ۶۷۲۷۲/۲۱ مورخ ۱۸ تیرماه ۹۳) دانشگاه قم بر اساس شیوه نامه اجرایی اقدام به پذیرش استعدادهای درخشان می کند.

در دوره دکتری (Ph.D) برای نیمسال اول سال تحصیلی ۹۵ – ۱۳۹۴ در ۳۶ رشته پذیرش وجود دارد و استعدادهای درخشان متقاضی در دوره دکتری باید واجد شرایط تمامی مفاد شیوه نامه اجرایی این دانشگاه باشند.

همچنین پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره تحصیلی کارشناسی ارشد در نیمسال اول سال تحصیلی ۹۵ – ۹۴ در ۵۶ رشته صورت می گیرد.

آیین نامه ارائه تسهیلات به برگزیدگان علمی برای ورود به دوره های تحصیلی بالاتر (آیین نامه شماره  ۲۱/۷۷۹۴۸ مورخ ۵ مردادماه ۹۳ وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری) برای نیمسال اول سال تحصیلی ۹۵ – ۹۴ منتشر شده است و داوطلبان می توانند از آن مطلع شوند.

پذیرش بدون آزمون دکتری در دانشگاه قم

مطالب پیشنهادی دیگر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

به سایت مرجع آزمون دکتری خوش آمدید

برای دریافت جدیدترین اخبار آزمون دکتری و دریافت آنی نمونه سوالات استعداد تحصیلی و زبان عمومی دکتری همراه با پاسخ های تشریحی ایمیل خود را وارد کنید