پذیرش دانشجوی دکتری تخصصی در انستیتو پاستور

پذیرش دانشجوی دکتری تخصصی:

به گزارش مهر، انستیتو پاستور ایران طی اطلاعیه ای اعلام کرد: فراخوان پذيرش دانشجو در دوره دكتراي تخصصي پژوهش محور مراكز تحقيقاتي ميكروبيولو‍ژي و بيوتكنولوژي انستيتو پاستور ايران براي اين مراكز تحقيقاتي تا 15 تیر تمدید شد.

شرايط شركت در اين دوره كماكان داشتن حداقل دو مقاله نمايه شده نوع 1 (ISI web of science يا PubMed) و نيز حد نصاب نمره قبولي در آزمون هاي زبان خارجي مطابق شرايط ثبت نام در دانشگاه ها است. آزمون مربوطه بصورت مصاحبه مي باشد و پس از بررسي مدارك داوطلبين افراد واجد شرايط براي انجام مصاحبه دعوت خواهند شد.

داوطلبين شركت در اين آزمون بايد از طريق سامانه دكتراي تخصصي پژوهش محور به آدرس: http://phdby.research.ac.ir اقدام به ثبت نام نمايند.

فيلم آموزشي نحوه ثبت نام دانشجويان در سامانه دكتراي تخصصي پژوهش محور از طريق همين سايت در دسترس عموم قرار داده شده است.

پذیرش دانشجوی دکتری تخصصی در انستیتو پاستور

از داوطلبين گرامي تقاضا مي شود قبل از اقدام به ثبت نام حتماً فيلم آموزشي مربوطه را با دقت رويت نمايند تا در حين انجام مراحل ثبت نام دچار مشكل نشوند. از داوطلبيني كه مدارك خود را به آموزش تحويل داده ولي هنوز موفق به ثبت نام در سامانه نشده اند تقاضا مي شود حتماً نسبت به ثبت نام در اين سامانه اقدام نمايند تا در مراحل بعدي پذيرش دچار مشكل نشوند.
داوطلبين شركت در اين آزمون علاوه بر ثبت نام از طريق سامانه مي بايست فرم هاي ثبت نام كه در همين اطلاعيه قرار دارد را تكميل نموده و به همراه مدارك و مستندات پژوهشي در پاكت در بسته به اداره آموزش انستيتو تحويل دهند.

پذیرش دانشجوی دکتری تخصصی در انستیتو پاستور

مطالب پیشنهادی دیگر :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به سایت مرجع آزمون دکتری خوش آمدید

برای دریافت جدیدترین اخبار آزمون دکتری و دریافت آنی نمونه سوالات استعداد تحصیلی و زبان عمومی دکتری همراه با پاسخ های تشریحی ایمیل خود را وارد کنید