پذیرش دانشجوی دکتری تخصصی در انستیتو پاستور

پذیرش دانشجوی دکتری تخصصی:

به گزارش مهر، انستیتو پاستور ایران طی اطلاعیه ای اعلام کرد: فراخوان پذیرش دانشجو در دوره دکترای تخصصی پژوهش محور مراکز تحقیقاتی میکروبیولو‍ژی و بیوتکنولوژی انستیتو پاستور ایران برای این مراکز تحقیقاتی تا 15 تیر تمدید شد.

شرایط شرکت در این دوره کماکان داشتن حداقل دو مقاله نمایه شده نوع 1 (ISI web of science یا PubMed) و نیز حد نصاب نمره قبولی در آزمون های زبان خارجی مطابق شرایط ثبت نام در دانشگاه ها است. آزمون مربوطه بصورت مصاحبه می باشد و پس از بررسی مدارک داوطلبین افراد واجد شرایط برای انجام مصاحبه دعوت خواهند شد.

داوطلبین شرکت در این آزمون باید از طریق سامانه دکترای تخصصی پژوهش محور به آدرس: http://phdby.research.ac.ir اقدام به ثبت نام نمایند.

فیلم آموزشی نحوه ثبت نام دانشجویان در سامانه دکترای تخصصی پژوهش محور از طریق همین سایت در دسترس عموم قرار داده شده است.

پذیرش دانشجوی دکتری تخصصی در انستیتو پاستور

از داوطلبین گرامی تقاضا می شود قبل از اقدام به ثبت نام حتماً فیلم آموزشی مربوطه را با دقت رویت نمایند تا در حین انجام مراحل ثبت نام دچار مشکل نشوند. از داوطلبینی که مدارک خود را به آموزش تحویل داده ولی هنوز موفق به ثبت نام در سامانه نشده اند تقاضا می شود حتماً نسبت به ثبت نام در این سامانه اقدام نمایند تا در مراحل بعدی پذیرش دچار مشکل نشوند.
داوطلبین شرکت در این آزمون علاوه بر ثبت نام از طریق سامانه می بایست فرم های ثبت نام که در همین اطلاعیه قرار دارد را تکمیل نموده و به همراه مدارک و مستندات پژوهشی در پاکت در بسته به اداره آموزش انستیتو تحویل دهند.

پذیرش دانشجوی دکتری تخصصی در انستیتو پاستور

مطالب پیشنهادی دیگر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

به سایت مرجع آزمون دکتری خوش آمدید

برای دریافت جدیدترین اخبار آزمون دکتری و دریافت آنی نمونه سوالات استعداد تحصیلی و زبان عمومی دکتری همراه با پاسخ های تشریحی ایمیل خود را وارد کنید