پذیرفته شدگان کار‌شناسی ارشد و دکتری نیمسال دوم، می‌توانند در نیمسال اول ثبت نام کنند

به گزارش خبرنگار دانشگاهی باشگاه خبرنگاران به نقل از معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد  دکتر علوی فاضل معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد با اعلام این خبر گفت: کلیه پذیرفته شدگان مقطع کار‌شناسی ارشد و دکترایی که در ذیل کارنامه آن‌ها عبارت «ثبت نام و شروع تحصیل در نیمسال دوم» درج شده است، با ظرفیت سازی انجام شده این امکان برای آن‌ها بوجود آمد که بتوانند در نیمسال اول مهرماه مشغول به تحصیل شوند.

علوی فاضل در ادامه افزود: ‌ با توجه به اینکه همواره هدف ما جلب رضایت داوطلبان است و نظر به اینکه مراجعات و درخواستهای زیادی از سوی پذیرفته شدگان مبنی بر امکان ادامه تحصیل در نیمسال اول وجود داشت، تلاشهای بسیاری برای ظرفیت سازی بدین منظور صورت گرفت و این دسته از پذیرفته شدگان می‌توانند با مراجعه به واحدهای محل پذیرش نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.
علوی فاضل در پایان گفت: با توجه به اینکه کلاسهای پذیرفته شدگان جدید در حال تشکیل است توصیه می‌شود که این دسته از داوطلبان جهت آغاز به تحصیل در نیمسال اول هرچه سریع‌تر به واحدهای محل پذیرش مراجعه کنند.
پذیرفته شدگان کار‌شناسی ارشد و دکتری نیمسال دوم، می‌توانند در نیمسال اول ثبت نام کنند

مطالب پیشنهادی دیگر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

به سایت مرجع آزمون دکتری خوش آمدید

برای دریافت جدیدترین اخبار آزمون دکتری و دریافت آنی نمونه سوالات استعداد تحصیلی و زبان عمومی دکتری همراه با پاسخ های تشریحی ایمیل خود را وارد کنید