دوره دکتری پردیس خودگران دانشگاه های تبریز و شهر کرد

شرایط ، ظرفیت، رشته های جدید در پردیس های خودگردان دانشگاه های شهرکرد و تبریز

شورای گسترش آموزش عالی کشور با افزایش 12 رشته ی دکترای تخصصی پردیس دانشگاهی دانشگاه شهرکرد، موافقت کرد.

روابط عمومی دانشگاه شهرکرد اعلام کرد ، بر این اساس تعداد رشته گرایش های پردیس دانشگاهی این دانشگاه در مقطع دکتری تخصصی به 15 رشته و در مقطع کارشناسی ارشد به 12 رشته رسید.

دکتر ˈغلامرضا عربˈ معاون آموزشی دانشگاه شهرکرد با اعلام این خبر گفت: رشته های خاکشناسی گرایش پیدایش و رده بندی خاک، برق گرایش قدرت، مکانیک گرایش طراحی کاربردی، فیزیولوژی ورزشی، زبان و ادبیات فارسی گرایش های ادبیات عرفانی و ادبیات معاصر، بهداشت موادغذایی، بیماری های داخلی دام های بزرگ، ریاضی کاربردی گرایش تحقیق در عملیات، شیمی تجزیه، فیزیک حالت جامد و بیوشیمی، سه رشته ی علوم دامی گرایش تغذیه دام، علوم و مهندسی آب گرایش آبیاری و زهکشی و ریاضی محض گرایش جبر در مقطع دکتری تخصصی پردیس دانشگاه شهرکرد اضافه شد.
دوره دکتری پردیس خودگران دانشگاه های تبریز و شهر کرد

 

دکتر ˈغلامرضا عربˈ معاون آموزشی دانشگاه شهرکرد اضافه کرد :

متقاضیان پذیرش در پردیس دانشگاهی دانشگاه شهرکرد ملزم به شرکت در آزمون نیمه متمرکز دوره های پردیس خودگردان سازمان سنجش آموزش کشور می باشند.

پردیس دانشگاهی دانشگاه شهرکرد با هدف تربیت نیروی انسانی متخصص، بر اساس مجوز وزارت علوم و تحقیقات و فناوری، از سال 92 آغاز به کار کرده و هم اکنون در 15 رشته در مقطع دکتری تخصصی دانشجو می پذیرد
ویکی :

رئیس دانشگاه تبریز گفت: مجموعه پردیس‌های” ارس” و “تبریز ” دانشگاه تبریز در 15 رشته و گرایش برای سال تحصیلی 93- 94 دانشجوی دکتری می‌پذیرد.

 پردیس های خودگردان

محمدرضا پورمحمدی با بیان اینکه در پردیس‌های ” ارس” و ” تبریز” این دانشگاه در 15 رشته و گرایش از طریق آزمون سازمان سنجش، حدود 50 دانشجو پذیرش خواهد کرد، اظهار کرد: 20 درصد ظرفیت نیز دانشجوی استعداد درخشان، از طریق بررسی سوابق علمی و مصاحبه پذیرفته خواهند شد.

وی افزود: در مجموع حدود 70 نفر در 7 رشته و گرایش در پردیس بین‌المللی ارس و 8 رشته و گرایش در پردیس خورگردان تبریز دانشگاه تبریز پذیرش خواهند شد.

محمدرضا پورمحمدی رئیس دانشگاه تبریز، با بیان اینکه نتیجه بررسی و دعوت به مصاحبه استعدادهای درخشان از طریق وب سایت دانشگاه www.tabrizu.ac.ir اعلام خواهد شد، یادآور شد: داوطلبان با رعایت شرایط عمومی و اختصاصی حداکثر تا 15 مرداد ماه جاری فرصت دارند مدارک لازم را با پست پیشتاز به نشانی: تبریز ـ بلوار 29 بهمن، دانشگاه تبریز، ساختمان آموزش کل طبقه همکف پردیس‌های دانشگاه تبریز، کد پستی 5166616471 ارسال کنند.

به گفته  محمدرضا پورمحمدی رئیس دانشگاه تبریز ، تاریخ و محل برگزاری مصاحبه از طریق www.tabrizu.ac.ir سایت دانشگاه اعلام می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر 770 دانشجو در 36 رشته و 67 دانشجو هم در 7 رشته و گرایش به ترتیب در مقاطع تحصیلی ارشد و دکتری در پردیس ارس و 573 دانشجو در 140 رشته و گرایش در مقطع کارشناسی ارشد در پردیس خودگردان تبریز وابسته به دانشگاه تبریز مشغول به تحصیل هستند.

دوره دکتری پردیس خودگران دانشگاه های تبریز و شهر کرد

مطالب پیشنهادی دیگر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

به سایت مرجع آزمون دکتری خوش آمدید

برای دریافت جدیدترین اخبار آزمون دکتری و دریافت آنی نمونه سوالات استعداد تحصیلی و زبان عمومی دکتری همراه با پاسخ های تشریحی ایمیل خود را وارد کنید