پذیرش دانشجوی خارجی در پردیس کیش دانشگاه شریف

پردیس کیش دانشگاه شریف

رئیس پردیس بین الملل کیش دانشگاه صنعتی شریف از اخذ مجوز جذب دانشجوی خارجی توسط پردیس بین الملل دانشگاه شریف و به صورت مستقل از وزارت علوم خبر داد.

به نقل از دانشگاه صنعتی شریف، علی سلک غفاری گفت: هفته گذشته توانستیم مجوز پذیرش دانشجوی خارجی را از سازمان امور دانشجویان وزارت علوم اخذ کنیم.

وی جذب دانشجوی خارجی در کشور را از اولویت های وزارت علوم اعلام کرد و افزود: این موضوع به مناطق آزاد تکلیف شده است.

رئیس پردیس بین الملل کیش دانشگاه صنعتی شریف تاکید کرد: به دلیل برخورداری مناطق آزاد از ظرفیت های ویژه مانند عدم نیاز به ویزا و تردد اتباع خارجی و زیرساخت های خوب آموزشی در پردیس های دانشگاه تهران و صنعتی شریف این امکان فراهم شده است که بتوان دانشجوی خارجی جذب کرد.

غفاری با یاد آوری اینکه پردیس صنعتی شریف از سال ۸۳ فعالیت خود را در کشور آغاز کرده افزود: این نخستین پردیس بین الملل تاسیس شده است که بر مبنای برنامه چهارم توسعه در منطقه آزاد کیش مستقر شده که از ابتدا رسالت آن جذب دانشجوی خارجی بوده است.

وی عنوان کرد: پردیس بین الملل کیش دانشگاه صنعتی شریف دارای دو دانشکده مستقل مهندسی و علوم و مدیریت است.

رئیس پردیس بین الملل کیش دانشگاه صنعتی شریف گفت: در این پردیس ۷۵۰ دانشجو درحال تحصیل هستند که از این تعداد ۱۳۵ دانشجو در مقطع دکتری، ۴۷۰ دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد و ۱۴۵ دانشجو در مقطع کارشناسی هستند.

پذیرش دانشجوی خارجی در پردیس کیش دانشگاه شریف

مطالب پیشنهادی دیگر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

به سایت مرجع آزمون دکتری خوش آمدید

برای دریافت جدیدترین اخبار آزمون دکتری و دریافت آنی نمونه سوالات استعداد تحصیلی و زبان عمومی دکتری همراه با پاسخ های تشریحی ایمیل خود را وارد کنید